Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fiat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Fiat , 9767
VW Volkswagen , 1050
Opel , 339
Audi , 275
BMW , 223
Ford , 109
Peugeot , 103
Renault , 93
Citroën , 67
Alfa Romeo , 43
Seat , 28
Lancia , 25
Škoda , 24
Hyundai , 19
Toyota , 14
Land Rover , 14
Acura , 14
Mitsubishi , 14
Volvo , 14
Smart , 13
Nissan , 12
Chrysler , 12
Jeep , 12
Kia , 11
MINI , 9
Mazda , 8
Aixam , 8
Suzuki , 7
Daewoo , 7
Daihatsu , 7
Rover , 6
Chevrolet , 6
Zastava , 4
Honda , 4
Porsche , 4
Lada , 3
Dacia , 3
Alpina , 3
Yugo , 3
KTM , 3
Ssangyong , 2
Bugatti , 2
Dodge , 2
MG , 2
Infiniti , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
BAIC , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fiat Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:07 ,

Caddy TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

Caddy 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:58 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

Caddy 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:58 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:58 ,

PEUGEOT EXPERT FRIZ

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:58 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:58 ,

Peugeot 308 Diesel 2012 Facelift VETEM me DOGAN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

BMW 530D - MODELI F10 - AUTOMATIK 8M - VITI 2010 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:51 ,

VW TOUAREG - 3.0 TDI BLUEMOTION - AUTOMTIK 8M - LEDA - RKS -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

BMW 520D - XDRIVE - AUTOMATIK 8M F1 VITI 2014 - LUXURY MODE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Fiat 500c 1.4 Benzin V.p2008 I Zvicres 184Xxx Km

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:50 ,

VW POLO 1.6 TDI 148XXXkm

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:47 ,

Pikap fiat scudo 2.0 JTD 044280873 nrrim nese na komvenon

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:46 ,

Audi A6 3.0 TDI AUTOMATIK 2012 S-Line vetem me dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 ,

Porsche Cayenne v6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 ,

SHITET GOLF 2 ����

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:11 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 Shitorja ,

VW PASSAT B7 1.6 TDI AUTOMATIK / 2012

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 Shitorja ,

MERCEDES CDI 265ps / FULL OPCIONE / ME DOGAN

14 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 Shitorja ,

BMW X1 20D XDRIVE M-PAKET 162xxx KM / ME DOGAN

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:09 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI FACELIFT 2009.KLIMATRONIK (11MUAJ RKS)

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:41 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:39 ,

Nissan Micra 1.0 Benxin Pa Dogan

650 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 ,

Renault Megane Sedan 1.9 Diesel

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:38 ,

Peugeot 206 1.9 Diesel viti 2002 Pikap me 2 Ulse

850 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:36 ,

Peugeot 1.6 Benxin Cabrio

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

Kariga tapacira Audi q7

370 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiat | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • fiat në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Fiat punto në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • Fiat doblo në kategorinë Makina dhe Vegla
  • fiat në kategorinë Vetura | Fiat | Strada
  • Fiat punto në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touareg
  • Fiat në kategorinë Vetura | Opel | Zafira
  • fiat punto në kategorinë Vetura | Lancia | Lybra
  • Fiat punto në kategorinë Makina
  • Fiat në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | A-Class
  • fiat 500 në kategorinë Vetura | Fiat | 500 Abarth

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione