ford escort | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ford , 314
Opel , 15
Renault , 6
BMW , 5
Fiat , 4
Audi , 2
Citroën , 2
Peugeot , 2
Škoda , 2
Chrysler , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Kia , 1
MG , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford escort,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ford escort Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:20 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:46 ,

Touran 2.0 tdi automatik 2007 1 vit rks nga ch

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:53 ,

Shitet Ford Escort 1.8 16V Ztek

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Qer 18:52 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Qer 12:16 ,

Ford Escort 1.8 D

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 12:32 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

Histora e veturës

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 02:19 ,

Ford Escort 3 Muj Regjistrim gjendje perfekt

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 02:19 ,

Ford Escort 3 Muj Regjistrim gjendje perfekt

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 02:19 ,

Ford Escort 3 Muj Regjistrim gjendje perfekt

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 22:18 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

Histora e veturës

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:38 ,

Passat 2 RKS deri 29/05/2021

Histora e veturës

890 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 20:46 ,

Fara Për Ford Escort

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 01:51 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 15:38 ,

BMW X5 xdrive 35D

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 15:48 ,

Ford Escort

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 17:22 ,

Ford Escort 1.6i 16V Shitet&Ndrrohet

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:31 ,

Shitet Pikapi Ford

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Mar 21:50 ,

FORD RS

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 14:58 ,

ford escort LKW Diesel

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Jan 14:49 ,

ford escort LKW Diesel

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Jan 21:36 ,

Ford Escort

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Jan 16:43 ,

Chrysler Grand Voyager -00 i ardhur nga Svicera

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 16:42 ,

Ford Escort Tuning -89

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 10:54 ,

Shitet fordi sport i rujten i skadum

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Nën 16:15 ,

Passat 1.9 automatik ..... u shit .

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 19:40 ,

U SHIT

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:40 ,

I SHITUR

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:30 ,

Passat 1.9 me dy tkuqe higline

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Nën 14:19 ,

Shes ford 1.6d n xhendje shum t mir

Histora e veturës

330 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 14:46 ,

Passat automatik 1.9

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 14:45 ,

Passat karavan 1.9 me ( Di ) tkuqe

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 20:21 ,

shitet ford escort

Histora e veturës

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 17:46 ,

Shes Pikup Citroen Jumpy, nga Zvicrra

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 15:06 ,

Passat 1.9 automatik !!

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 11:16 ,

Opel Corsa 1.0 i sapo regjistruar

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 12:19 ,

Opel Corsa 1.0 i sapo regjistruar

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 10:11 ,

Passat b5.5 automatik v

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Nën 10:06 ,

Peugot 307 sw me Klim i ardhur nga zvicrra

Histora e veturës

1 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 08:07 ,

Passat 5.5 automatik ! Karritkat lekur pulla volon

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 20:08 ,

Passat B5.5 automatik 2 par guma dimrit tveres

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Tet 14:57 ,

Ford Courier 1.8 d. ,,fiesta,,escort,, pjes

Histora e veturës

299 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Tet 22:37 ,

Shitet passat B 5.5 higline qmimi 4000€

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Tet 21:08 ,

Passat B.5.5 higline !!!

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 21:00 ,

Passat B5.5 automatik tip top !!!

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Tet 19:23 ,

Ford escort

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 08:29 ,

OPEL CORSA

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 22:17 ,

OPEL CORSA 1.0

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 09:34 ,

Ford escort 1.8 disel

Histora e veturës

450 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 21:37 ,

Ford Escort 1.8 Turbo Dizel

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford escort | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione