ford fukus | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Ford , 10
Opel , 1
10 Qer 12:44 ,

Ford Focus dizel

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Jan 21:36 ,

Ford

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 11:22 ,

shes pika per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 09:40 ,

Ford fokus

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 11:41 ,

Ford fukus

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 11:14 ,

Opel corsa

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 14:38 ,

Ne shitje veturat

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 22:36 ,

shiret vetura ford 044489890

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 10:47 ,

shes ford 2001 dizell

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 18:19 ,

Ford Focus benzin -00

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Dhj 16:16 ,

Ford Fiesta benzin -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Tet 20:22 ,

Ford

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim