fox | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 6
Opel , 2
Chrysler , 1
Citroën , 1
Ford , 1
Nissan , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fox,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fox Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:03 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:24 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:24 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 ,

VW Fox

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 21:44 ,

MERCEDES BENZ GLK 220 �������� PANORAM AMG LINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 12:08 ,

Mercedes GLK 220 ����PANORAM AMGLINE 01.10.2020 i doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 09:48 ,

Mercedes Benz GLK 220 �������� PANORAM AMG LINE

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 19:15 ,

Vw Fox

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:56 ,

Vw FOX

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 14:57 ,

VW FOX 1.2 Regjistrim

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 12:42 ,

VW Fox 1.4 Diesel viti prodhimit 05

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 21:54 ,

Vetura ne Shitje FOX VW Flm U Shit!

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 10:12 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 09:01 ,

VW Fox 1.4 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 15:43 ,

VW FOX 1.4 TDI TABELA RKS 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 14:37 ,

VW Fox 1.2 Benzin 2006 RKS 10 muj

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 21:49 ,

VW Fox 1.2 Benzin 2006 RKS 10 muj

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 12:16 ,

Volwagen T5 me Klime

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Mar 20:42 ,

Volwagen T5

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 19:35 ,

E REZERVUAR

2 680 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 16:25 ,

Fox 1.2 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 00:46 ,

Audi A4

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 08:02 ,

VW Fox 1.2 Benzinë

2 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Dhj 17:46 ,

Fox

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Dhj 10:03 ,

Vw FOX 1.2 Regjistrim1 vit

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 20:26 ,

Vw FOX 1.2 Regjistrim1 vit

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 09:54 ,

Volkswagen Fox 1.2 Benzinë

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 15:03 ,

VW FOX

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 15:03 ,

VW FoX

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 12:51 ,

PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 04:42 ,

Vw FoX

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Nën 21:53 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Nën 15:09 ,

Nissan Patrol

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 14:33 ,

Vw Fox 1.4 TDI 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 14:36 ,

w fox

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 00:23 ,

Fox Volkswagen

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Gush 09:31 ,

Shitet i sapo ardhur prej jashtit me dogan

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Korr 21:35 ,

U shit

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 09:53 ,

Shitet Vetura

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Maj 21:02 ,

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 19:06 ,

polo fox 1.2 benzin ndrrim i mundsheem

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 13:52 ,

Shitet vetura vw fox

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 19:20 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Shk 20:46 ,

Shes veturen VV Fox 1.2

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 14:02 ,

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL MODEL 2013, PA DOGAN

27 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Jan 13:04 ,

Shitet citroen c3 automatik 1.2 me 110ps

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 18:47 ,

VW FOX DIZEL

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fox | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Foxx në kategorinë Vetura | Porsche
  • fox në kategorinë Vetura | Porsche
  • Fox në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 190
  • Fox në kategorinë Vetura | Citroën
  • Fox në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione