Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

frigorifer | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Citroën , 21
Renault , 20
Audi , 19
Fiat , 17
BMW , 8
Peugeot , 6
Opel , 5
Ford , 4
Škoda , 3
Acura , 3
Honda , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Hyundai , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe frigorifer,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj frigorifer Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:34 Vetura , Prizren

Range Rover Sport HSE 2007

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:21 Vetura , Vushtrri

Vw Caddy 2.0 Tdi 4×4

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:20 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 Vetura , Viti

Caddy 1.9TDI me klimë RKS 1VIT TIPTOP sapoardhur

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:52 Vetura , Prishtinë

Frigo Caddy 1.6 tdi-102 ps me ac klime-2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:51 Vetura , Prishtinë

Frigo friz -10c vw caddy 1.6 tdi 102 ps -2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:39 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:04 Vetura , Prizren

Citroen C4 Picasso

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:10 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:05 Vetura , Prishtinë

Reno Skenik

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:17 Vetura , Pejë

Mercedes e220d Avantgarde ✅ RKS

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 20:07 Vetura , Mitrovicë

E shitur!

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

21 Mar 14:36 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 17:45 Vetura , Viti

SHITET KAMION RENAULT 2007 VLORE

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 12:34 Vetura , Prishtinë

Reno Skenik

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 16:55 Vetura , Prishtinë

Honda

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 15:36 Vetura , Prishtinë

FIAT DUCATO 230/18 IMBIS

9 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Shk 15:04 Vetura , Drenas

Audi A4 B7 3.0tdi quattro

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Shk 21:05 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto 1.3 dizel multijet

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 15:09 Vetura , Deçan

SHITET RANGE ROVER 2008 AUTOMATIK

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 13:49 Vetura , Prizren

Renault kango pikap me frigorifer

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 21:58 Vetura , Burim

Mercedes vito111 cdi. Kerstner

8 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 09:51 Vetura , Mitrovicë

U SHIT! FLM MERRJEP!

7 300 EUR

12 Shk 19:40 Vetura , Prishtinë

Golf 6 (VI) TDI - Automatik DSG - RKS

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 18:48 Vetura , Pejë

IVECO Viti 2013 /18,900€ 12 tona/frigorifer -25

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 13:44 Vetura , Prishtinë

audi a3 2.0 tdi

4 200 EUR

25 Jan 02:33 Vetura , Lipjan

Shitet

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Jan 01:32 Vetura , Lipjan

shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Jan 01:26 Vetura , Lipjan

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Dhj 19:43 Vetura , Prishtinë

minibus

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
19 Dhj 12:36 Vetura , Vushtrri

peugeot boxer frigo

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Dhj 12:12 Vetura , Vushtrri

Peugeot partner me frigorifer

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 13:35 Vetura , Besianë

Citroen C4 2006 ( 110 PS )

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 16:27 Vetura , Dardanë

Renault Scenic Rx4 1.9 dizell 4x4

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 00:14 Vetura , Mitrovicë

U shit, flm merrjep! SEAT IBIZA 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Sht 02:18 Vetura , Dardanë

Renault scenic 4x4

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 01:17 Vetura , Pejë

VW TRANSPORTER FRIGORIFER

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Gush 23:35 Vetura , Prishtinë

Mercedes Vito-Viano CDI 220 DIESEL VIP

10 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Korr 23:56 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Toka Trualli afer Ajroportit/Vrelle

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 15:25 Vetura , Gjilan

urgentshes tekik te bardh edhe dyr platikes

99 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 12:43 Vetura , Prishtinë

Audi A8L 4.2TDI Quattro 3xS-line Designo

18 699 EUR

09 Pri 23:06 Vetura , Prishtinë

Hikvision Ezviz ezCube PRO, IP Camera 2MP, Video Surveillanc

49 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Mar 17:02 Vetura , Rahovec

Paisje për fastfood

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 20:15 Vetura , Mitrovicë

Volkswagen Crafter Automatik 177 Ps Frigorifer

22 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj frigorifer | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione