gjip pa dogan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 10
BMW , 9
Peugeot , 7
Ford , 5
Opel , 5
Citroën , 3
Hyundai , 3
Fiat , 2
Nissan , 2
Porsche , 2
Renault , 2
Chrysler , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gjip pa dogan,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gjip pa dogan Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:05 ,

Xhip. Gjip. 4×4. Vetur Landrover . Dizel 2.0

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:35 ,

Audi a4.1.9 tdi.me (i) tkuqe.4x4.quatro.pa.dogan

980 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:34 ,

Bejm blerjen e Veturav AnnnGlezeee 044-647-279

44 647 279 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 00:53 ,

VW Tiguan Facelift 2.0 DSG��������

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:52 ,

Golf 7 2.0 DSG 2016��������

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:52 ,

Bmw x1 20xd 2011��������

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Pri 20:35 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 19:21 ,

Peugeot 208 1.2 VTI Hatchback edition

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 18:55 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 18:59 ,

Seat Altea 2.0 2010 dogan homologim ����

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 15:39 ,

Bejm blerjen e Veturav AnnnGlezeee 044-647-279

555 555 555 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Mar 09:45 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Mar 09:43 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
30 Mar 01:01 ,

GOLF 5 2.0TDI 4 MOTION PA DOGAN

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 10:18 ,

BLEJ AUDI A3

4 099 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 10:17 ,

BLEJ GOLF 6

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 18:25 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Mar 17:00 ,

AUDI A4 2.0 TDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 17:42 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Mar 04:34 ,

Shes edhe ndrroj pezho 307 dizel 2.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 23:12 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Mar 22:47 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Shk 10:00 ,

U shittt

4 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Shk 14:18 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Shk 12:14 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Shk 10:26 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Shk 17:09 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Shk 09:00 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 13:30 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Shk 12:39 ,

U shittt

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 21:26 ,

U shittt

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 21:18 ,

U shitt

370 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 07:49 ,

Auto Arianiti Blejm Bmww pa dogan te gjitha Serit

555 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 11:11 ,

Opel zafira 1.9 Bmw 320D

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 17:36 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 15:26 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 14:25 ,

Shes Audi Q5 3.0quattro Viti 2015 PA DOGAN U SHITTT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 15:30 ,

xhip gjip hondai terracan

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:20 ,

Hondai xhip gjip terracan

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 22:02 ,

hundai xhip Gjip

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 03:52 ,

U shitt

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 18:26 ,

U shitt

300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 15:34 ,

Shes ford focus boj edhe ndrrim

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 18:36 ,

U shit

1 EUR

24 Qer 18:02 ,

T5 1.9 tdi me dogan

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 15:44 ,

Auto BLejm Volkswagen Pollo Rks pa dogan me dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 12:27 ,

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO MATRIX MODEL 2016

26 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gjip pa dogan | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione