Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gjipa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Nissan , 10
Opel , 7
Jeep , 6
Toyota , 6
Acura , 4
Ford , 4
Suzuki , 4
Audi , 3
BMW , 3
Kia , 3
Renault , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gjipa,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gjipa Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:40 ,

Toyota 4runer rks gjendje perfekte shitet ndrrohet

5 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:40 ,

Hondai 4x4 rks 2.0 dizel

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:43 ,

Kamioneta gjatsi 3 metra

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 08:58 ,

Urgjent shiten dy gjipa

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Qer 20:18 ,

mbrojts per jeep

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 20:46 ,

(HELLA) ORIGJINAL

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 19:13 ,

PJESE PËR NISAN X TRAEL 2.0 -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 19:13 ,

PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Qer 19:13 ,

PJESE PER M ITSUBISHI OUTLANDER 2.0

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 19:13 ,

PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Qer 19:13 ,

Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Qer 19:13 ,

Pjese per GRAND CHEROKEE 3.0 DISEL

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Qer 19:13 ,

Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Qer 15:57 ,

4x4

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 01:38 ,

Blejm Vetura Gjipa Pikapa Rks pa Dogan ose Defekt Aksident

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Pri 12:13 ,

4 vetura mercedec golf 5+/C220/C270/ Audi A3

14 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 09:20 ,

Shitet ndrrohet me vetura gjipa cady pikapi rks ose pa dogan

45 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:45 ,

Golf 5+ tdi 1.9 rks 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 22:28 ,

Golf 5+ tdi 1.9 rks 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 07:44 ,

Shitet VW T5 2.5 Diesel

7 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 19:33 ,

Mbrojts Per Gjipa

110 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 19:36 ,

Movano 2.5 cdti nga gjermania

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 23:36 ,

Motorr i renaultit 2.2 diz

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 22:19 ,

Pjes per gjipa lloje te ndryshme

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Pri 13:19 ,

Shes bandash te thjesht me goma numer 16

170 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 04:39 ,

Felga

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 18:38 ,

audi a6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 13:11 ,

Suzuki samurai shiten 2 gjipa ne gjendje te rregullt

Viti: 1986
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Shk 16:47 ,

Goma

390 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Jan 14:10 ,

U shit flm merjep!!!

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Jan 15:58 ,

Shiten goma

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 10:44 ,

Mbules per Vetur 4 sezonale

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 14:06 ,

Goma

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 13:03 ,

Shes mercedes 220 automatik bej ndrrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 03:00 ,

Bandasht gjip

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 20:32 ,

Shitet Mbulesa Per Gjipa

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 10:42 ,

Gjip me prokolic

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Qer 10:57 ,

Gjipa nga zvicra

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 22:41 ,

guma per gjipa

350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 14:40 ,

shten fellnet me guma

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 19:23 ,

Pikapi Tdi viti 2000 1.9 Caddy 3.5 L 100km7muj reg

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 16:17 ,

Goma per gjipa 4 copa per toyota se nian patrola

350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 00:12 ,

shiten goma per gjipa

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Nën 19:32 ,

Mercedes Benz w210 E class 220cdi

4 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 17:03 ,

shes fellne

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 22:35 ,

Bandasha 15 Mitsubishi,Nissan,Toyota

200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 20:25 ,

Shiten 3

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gjipa | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione