golf 2 gti | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 47
BMW , 10
Audi , 8
Citroën , 5
Fiat , 4
Ford , 4
Acura , 2
Peugeot , 2
Renault , 2
Chrysler , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Porsche , 1
Rover , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 2 gti,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 2 gti Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Pri 02:19
Linku:
,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 16:46
Linku:
,

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 00:05 ,

Golf 6 2.0 TSI GTI DSG 2011 sapoardhur����me dogan

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:05 ,

Golf 6 2.0 TSI GTI 2011 ABT chip tuning ���� me dogan

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:13 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:48 Shitorja ,

GOLF 5 1.9 TDI 77 Kw - LOOK GTI - I RI I RI ��

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 ,

VW Golf 6 2.0 TDI HIGHLINE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:46 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 16:27 ,

Gti

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:15 ,

Golf Gti

5 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:07 ,

Golf 6 Benzin 2.0 GTI Auspuh qe ban zhurm

200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 15:23 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:21 ,

Golf 5 2.0 GTI -FABRIKISHT turbo full opcione 2009

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:10 ,

GOLF 7 GTI

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:29 Shitorja ,

GOLF 7 2.0 GTI TSI * Performance *

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:19 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 07:18 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 07:18 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 07:17 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:17 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKETVE-NDERTESAV

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 07:16 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:33 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 23:22 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 23:21 ,

Vw golf 6 2.0 TDI-GTD-DSG automatik viti 2012

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 22:04 ,

Golf 6 GTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 19:04 ,

Golf 3 Kabriolet 2.0 Benzin GTI Vp 95 Rks Skadum

2 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:33 ,

Golf 6 GTi 2.0 i Doganuar - i ardhur nga Zvicra

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 12:31 Shitorja ,

Vw Golf 7 2.0 GTI "Automatik" DSG. Viti 2015

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 12:31 Shitorja ,

Wv Golf 7 2.0 GTI "Automatik" DSG viti 2015

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 02:19
Linku:
,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 13:33 ,

Golf 5 GTI

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 17:10 ,

WW GOLF 6 2.0 2009 highline

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 16:46 ,

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 11:34 ,

Golf GTI 2.0 16V ABF

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 16:35 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

18 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Pri 01:57 ,

Golf 3 GTI

5 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 01:51 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 00:25 ,

pjes Golf 5 2dyrsh dhe 4dyrsh transporti gratis

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 15:38 ,

BMW X5 xdrive 35D

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 13:31 ,

Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 17:47 ,

Golf 3 Gti

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 12:47 ,

Shitet

70 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Pri 10:30 ,

Shitet golf 6 GTI 2.0 i ardhur nga Zvicra����

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 10:56 ,

Shitet GOLF 7 2.0 GTI

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Pri 14:00 ,

Audi A6. 2.0 TDI. 6 shpejci me RKS

6 666 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 19:26 ,

Golf 2

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 16:26 ,

GOLF VII 2.0 GTI 146000KM ME DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 19:51 ,

golf 2 gti ..viti 86

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 16:14 ,

Golf 6 GTI 2.0 DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 07:17 ,

VW Golf 7 2.0 tdi 2015 Mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 19:35 ,

Golf 6 2.0 TDI 110ps

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 2 gti | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione