Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 4 1998 benzin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 3
Audi , 3
Toyota , 1
BMW , 1
Fiat , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4 1998 benzin,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 1998 benzin Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Jan 14:05 Vetura , Prishtinë

Golf 4 benzin 1,6 rks ka 11 muj

2 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 22:33 Vetura , Prishtinë

Golf 4 benzin 1,6 rks ka 11 muj

2 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 00:17 Vetura , Prishtinë

Golf 4 benzin 1,6 rks ka 11 muj

2 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 18:33 Vetura , Prizren

Golf 4 1.4 Benzin 16v

2 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Nën 17:52 Vetura , Klinë

Shitet Opel Vectra 2.0 Benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 04:13 Vetura , Drenas

Pjes Audi,Clio,Corsa,Bora,Passat

567 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Tet 20:48 Vetura , Drenas

Golf 4 1.4 16V rks 6vjet nje pronar

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 20:48 Vetura , Drenas

Golf 4 1.4B rks 6 vjet ni pronar

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 20:48 Vetura , Drenas

Golf 4 1.4 16V rks ne gjendje perfekte

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 20:48 Vetura , Drenas

Golf 4 1.4 16v rks 1 muj gjendje perfekte

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 17:02 Vetura , Drenas

Golf 4 1.4B ne gjendje perfekte Rks

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 09:16 Vetura , Lipjan

U SHIIIIIITTTTTTT

2 599 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 23:41 Vetura , Prizren

Perfekt - - - Ford Fiesta 1.3 Benzin 1998 RKS

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 00:06 Vetura , Prishtinë

shitet GOLF 4 1 VIT RKS

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Sht 18:53 Vetura , Ferizaj

Shes Golf 4 Benzin 1.4 Me Rks 20.11.2019

2 699 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 20:50 Vetura , Mitrovicë

Opel Astra 1994 1.6 - Motori i vitit 1998 1.6

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 15:17 Vetura , Prishtinë

Golf IV

2 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 20:28 Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi. 1.4 benzin

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 11:12 Vetura , Klinë

GOLF

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 10:23 Vetura , Skenderaj

golf 4

2 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 15:35 Vetura , Vushtrri

Golf 4. 1.4 benzin.1998. 9muj regjistrim

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 11:54 Vetura , Lipjan

golf 4 1.6 benzin 1998

3 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 15:07 Vetura , Mitrovicë

Shes Golf 3 1.9 TDI 1 vjet regjistrim

2 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 11:08 Vetura , Prizren

VW Golf 4 1.4 benzin

2 850 EUR

24 Qer 17:56 Vetura , Ferizaj

Golf 4

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 22:21 Vetura , Ferizaj

toyota dyna 2.5 matorin defekt 89

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 13:44 Vetura , Ferizaj

Shitet golf 4

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Shk 15:00 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Golf 4 benzin-plin ne targa zvicrran

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 18:25 Vetura , Prishtinë

Golf 4 Benzin 1.4

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 12:55 Vetura , Pejë

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 22:44 Vetura , Pejë

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 20:45 Vetura , Gjilan

Golf 4 - 1.6

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 19:35 Vetura , Klinë

shes golf 4 1,4 16v benzin ne gjendje te mir

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Gush 14:34 Vetura , Prizren

shitet golf 4

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 22:19 Vetura , Prizren

Golf 4 1.8 Benzin

3 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 16:38 Vetura , Prizren

VW Golf 4 -98

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Korr 02:33 Vetura , Vushtrri

Shitet Opel astra

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 01:59 Vetura , Ferizaj

Shitet ndrrohet me golf 4

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 00:51 Vetura , Vushtrri

Shitet golfi 4

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 14:29 Vetura , Prishtinë

FIAT PUNTO 1.2 98 I Regjistruar deri me 05 05 2017

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 15:59 Vetura , Mitrovicë

Shitet Golf 4 1.4 benzin , Viti-1998

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 15:32 Vetura , Prizren

VW GOLF 4 Cabriolet1.6 Benzin 5 Muj Regjistrim -98

2 400 EUR Price Reduced

22 Nën 08:20 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.4 U SHITT FLM MERRJEP

2 887 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 09:36 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.4 benzin -98

2 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 11:38 Vetura , Prishtinë

VW Golf 4 1.6 Benzin

2 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 10:28 Vetura , Ferizaj

U Shit Flm MerrJep

1 980 EUR

06 Mar 13:38 Vetura , Prishtinë

Opel Astra 1.6 Benzin RKS 9 muaj

2 950 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 1998 benzin | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione