Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 4 2004 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 71
Ford , 16
Audi , 16
BMW , 15
Renault , 15
Peugeot , 14
Fiat , 7
Kia , 4
Hyundai , 4
Citroën , 4
Mazda , 3
Volvo , 3
Nissan , 2
Chrysler , 2
Suzuki , 2
Acura , 2
Smart , 2
Toyota , 1
DeTomaso , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4 2004,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 2004 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:06 Vetura , Pejë

Opel Corsa C 1.3 Diesel viti 2004

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:02 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI NAVIGACION KLIMATRONIK RKS 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:55 Vetura , Therandë

Vw caddy

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:54 Vetura , Therandë

MAZDA B2500

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:12 Vetura , Gjilan

Golf 4 1.9 Tdi Ocean 4 Motion Vp 2004 Rks 4 muj

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:31 Vetura , Prishtinë

Golf 5 1.9 TDI

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:20 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 320d e46 Facelift Automatik Viti 2004 Karrigat M

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:47 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 - VITI 2004 - 1.6 FSI - KLIM - REGJISTRIM 8 MUJ

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:52 Vetura , Besianë

Golf 4 74 kw TDI 2004 sapo ardhun nga Gjermoni

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 19:58 Vetura , Ferizaj

VW GOLF V 1.9 TDI/ VITI 12/2004/RKS 7 MUJ /TEL 048 110 165

55 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 01:59 Vetura , Prishtinë

GOLF 4 VITI 2004

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 21:40 Vetura , Therandë

VW Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 23:51 Vetura , Vushtrri

Golf 4

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 14:40 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 1.9 TDI RKS 09/2023 VITI PRODHIMIT 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 02:27 Vetura , Pejë

VW TOURAN 2.0 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 12:29 Vetura , Therandë

FORD RANGER

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:50 Vetura , Ferizaj

Shitet mercedes B200 6 vite 1 pronar

6 000 EUR Price Reduced

10 Shk 13:11 Vetura , Mitrovicë

Cady 1.9 motor golf 4 2004

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Jan 13:16 Vetura , Therandë

BMW 525D AUTOMATIC

2 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 10:17 Vetura , Pejë

VW TOURAN TDI

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 03:15 Vetura , Pejë

TOURAN 2.0TDI AUTOMATIK 2013 RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 22:51 Vetura , Ferizaj

Shes veturen reno skenik

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Dhj 13:06 Vetura , Prishtinë

GOLF 4

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

4 444 EUR

30 Nën 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 555 EUR

30 Nën 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

2 699 EUR Price Reduced

29 Nën 10:21 Vetura , Prizren

Suzuki Samurai

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 22:48 Vetura , Drenas

golf 4 1.9 Dizel Viti 2004 Rks 1vjet

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 10:16 Vetura , Therandë

Shitet ose ndrrohet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 10:13 Vetura , Therandë

Opel Meriva 1.7cdti

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 12:40 Vetura , Therandë

Shitet dhe ndrrohet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 19:28 Vetura , Therandë

OPEL MERIVA 1.7CDTI

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 13:50 Vetura , Deçan

Shitet nissan primastar super i rujtun!!!!

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Tet 11:44 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki Grand Vitara

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Tet 02:31 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta 1.4 td pa dogan pikap

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 14:53 Vetura , Prishtinë

Shitet corsa 1.7 japan

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 11:41 Vetura , Mitrovicë

Shes caddy 2005 tdi ndrrim me golf 4 karavan

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Tet 16:27 Vetura , Prizren

Motorr

1 EUR

11 Tet 07:50 Vetura , Prishtinë

Mercedes e 320 cdi avantgarde rks

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Tet 11:47 Vetura , Prishtinë

Opel combo 1.7 DTI viti 2004 me klim ����

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 01:09 Vetura , Vushtrri

Shitet vetura Golf 4 1.9 Karvan

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Tet 23:33 Vetura , Mitrovicë

Shes Ford Fiesta 1.4 2004 Automatik

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Sht 08:20 Vetura , Mitrovicë

Shes Ford Fiesa 1.4 Automatik

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Sht 00:58 Vetura , Therandë

Shiten fellnet per Golf 4 pacifik

180 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 15:24 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 12:27 Vetura , Mitrovicë

Shes Ford Focus 1.4 Naft AUTOMATIK

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 11:19 Vetura , Pejë

Golf 4 1.9 tdi 2004

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 2004 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione