Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 4 panoram | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 27
Peugeot , 9
Audi , 8
Renault , 6
Smart , 4
Seat , 2
Citroën , 2
MINI , 1
Fiat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4 panoram,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 panoram Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:52 Vetura , Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:50 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 - DSG -AUTOMATIK - 2011 - RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 Vetura , Prishtinë

Shes golf 6 2012

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:37 Vetura , Prishtinë

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 12:01 Vetura , Dardanë

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 11:59 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 09:26 Vetura , Gjilan

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 08:14 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Golf 7.5 2.0 Tdi 2013 4 Motion Panoram

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:05 Vetura , Skenderaj

Audi A3 2.0Tdi Automatik 2012 Panoram Rks Full 043762109

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 20:30 Vetura , Gjilan

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 03:55 Vetura , Gjilan

Renault laguna

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 00:55 Vetura , Gjilan

Reno laguna 1.9 D

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 00:34 Vetura , Gjilan

Shes Renault laguna 1.9 D

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 03:09 Vetura , Gjilan

Shitet Reno laguna 1.9

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 23:52 Vetura , Gjilan

Reno Laguna 1.9 dizel

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 16:13 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 3.0 TDI 3 x S Line 272ps Matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 16:55 Vetura , Prishtinë

BMW 320 GT SPORTLINE

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 19:43 Vetura , Prishtinë

Shes golf 6 viti 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 19:18 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 GT sport

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 13:44 Vetura , Prishtinë

audi a3 2.0 tdi

4 200 EUR

01 Shk 13:05 Vetura , Prishtinë

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 06:37 Vetura , Prishtinë

Shes golf 6 vtit 2012

12 500 EUR

23 Jan 01:19 Vetura , Prishtinë

BMW 3 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 12:58 Vetura , Pejë

BMW 525D xDrive F11

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 11:54 Vetura , Prishtinë

BMW 3 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 20:54 Vetura , Prishtinë

BMW GT 320 SportLine

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 00:12 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 GT Sportline

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 12:00 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 18:28 Vetura , Prishtinë

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 21:02 Vetura , Prishtinë

Citroen c3 exclusive 1.6 benzin

6 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 01:01 Vetura , Prizren

Passat cc Shitet Ndrrohet 049 567 443

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 17:18 Vetura , Prishtinë

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 15:49 Vetura , Prishtinë

BMW GT 320

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 19:51 Vetura , Prishtinë

BMW 3 GT Sport

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 19:41 Vetura , Prishtinë

BMW GT 320 SportLine

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Skenderaj

VW Golf 7 2.0Tdi DSG Panoram Highline Full 043762109

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 11:38 Vetura , Prishtinë

Audi A8 3.0

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 12:21 Vetura , Prishtinë

Golf 7 GTD 1.6

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 10:55 Vetura , Prishtinë

Touran shume gjendje te mire PANORAM

12 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 07:50 Vetura , Prishtinë

Mercedes e 320 cdi avantgarde rks

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Tet 00:52 Vetura , Skenderaj

Golf 4 TDI/DI T’kuqe

4 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Sht 16:25 Vetura , Pejë

BMW 525D xDrive F11

15 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 20:43 Vetura , Ferizaj

Shitet ndrrohet golf 3 ne gjendje te mir me rks

110 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 10:49 Vetura , Prishtinë

Smart 800 kubik dizel pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Maj 01:00 Vetura , Lipjan

Golf 7 2.0 TDI Manual 6 shpejci Viti 2013 RKS 4 muaj Full op

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 01:30 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 GTD 184ps DSG i sapoDOGANUAR 1Vit RKS

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 16:12 Vetura , Besianë

shes golf 4 1.9 dizell pa dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:36 Vetura , Klinë

Golf 4

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 panoram | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione