golf 5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 10429
Audi , 458
BMW , 369
Opel , 340
Peugeot , 123
Renault , 105
Fiat , 95
Ford , 90
Citroën , 77
Seat , 52
Škoda , 37
Acura , 30
Alfa Romeo , 27
Jeep , 21
Hyundai , 17
Toyota , 15
Smart , 14
Land Rover , 13
Volvo , 11
Nissan , 10
MINI , 10
Kia , 10
Mitsubishi , 10
Mazda , 9
Chrysler , 9
Alpina , 9
Chevrolet , 8
Rover , 7
Dodge , 7
Porsche , 7
Suzuki , 6
Ssangyong , 6
GMC , 6
Aixam , 4
Lancia , 4
Honda , 3
Artega , 3
Lada , 2
Dacia , 2
Wiesmann , 2
Jaguar , 2
Pontiac , 2
Yugo , 2
Daewoo , 2
MG , 2
Isuzu , 1
BAIC , 1
Wartburg , 1
Zastava , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
KTM , 1
Dje 00:04
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:42
Linku:
,

Suzuki Vitara 1.6 Diesel (4x4) Allgrip TCSS

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Sht 23:59
Linku:
,

OPEL TIGRA Nrrim shtoj pare

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 23:52
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/ dite

15 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 02:01 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:01 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

8 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:00 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:00 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:59 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:58 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:39 ,

Golf 7 2.0 TDI 150ps 2015

11 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:31 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

111 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:31 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:31 ,

''AUTO ONLINE✅Blejm vetura ne gjithe Kosoven

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 01:31 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 01:31 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 01:31 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:31 ,

''AUTO'_24>BLEJM VETURA TER KOSOVEN VW BMW AUDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 01:31 ,

>>BLEJM VETURA TE GJITH KOSOVEN AUTOO_24 VW BMW <<

9 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:31 ,

''AUTO24 BLEJM VW BMW AUDI RANGE ROVE

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:31 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN��

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:29 ,

SHES PIKAPIN RENAULT KANGO 2004 1.9 DCI 1 VIT RKS

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:00 ,

Chevrolet aveo

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:34 ,

GOLF 1.9 -TDI- DSG - 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:13 ,

Shitet RAdio Orginale Pioner Cd Usb Aux !Porosit!

65 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:13 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

  • Golf 5 në kategorinë Vetura
  • Golf 5 në kategorinë All Category
  • golf 5 në kategorinë Makina
  • Golf 5 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • golf 5 në kategorinë Vetura
  • Golf 5 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 5 në kategorinë Vetura
  • Golf 5 në kategorinë Vetura
  • golf 5 në kategorinë Vetura
  • golf 5 në kategorinë Vetura

Në fillim