Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 5 united | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 1
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5 united,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 united Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:33 Vetura , Prishtinë

Golf 5 1.9 TDI 2007 United

6 150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 03:06 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7.5 2.0 TDI-DSG automatik viti 2019 me doganë te pagum

19 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 17:10 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 2 1.9 Dizell 5 shpejci viti 1988 Rks d

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 17:10 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Astra J 1.7- CDTI-Viti 2012 Me Dogane te paguar

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 17:36 Vetura , Mitrovicë

Touran 1.9 TDI 7 ulse RKS

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 17:59 Vetura , Vushtrri

Golf 5 united 2008

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Dhj 06:46 Vetura , Vushtrri

GOLF 5 united 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Dhj 13:18 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 5 1.9 Tdi United 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 12:27 Vetura , Vushtrri

��GOLF 5 1.9 TDI VP 2008-9

123 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 23:40 Vetura , Therandë

shitet vetura Golf 5 /2.0 TDI United

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Nën 13:54 Vetura , Besianë

Golf5 united 2008 1.9tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 14:34 Vetura , Dardanë

GOLF 5 PLUS 2.0TDI VITI 2005 UNITED

6 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 22:01 Vetura , Besianë

Golf5 2008 united

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 08:58 Vetura , Besianë

Golf 5 2008 united

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 17:47 Vetura , Prishtinë

BMW X5 35d viti 2017 M-paket 60.000klm

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Pri 15:43 Vetura , Prishtinë

Golf 5+ 2008 UNITED full - regj. 11/22 / Goma te reja

7 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 13:29 Vetura , Mitrovicë

Golf 5 United 2008

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 12:41 Vetura , Mitrovicë

Golf 5 United 2008 1.9Tdi

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 09:45 Vetura , Drenas

GOLF 1.9 TDI 77KW FULL OPCION����

5 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 22:29 Vetura , Vushtrri

U SHIT FLM GOLF 5 2.0 TDI UNITED Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:25 Vetura , Mitrovicë

vw golf 5 united 2008

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 22:27 Vetura , Mitrovicë

SHITET GOLF 5 UNITED 2008

6 000 EUR

09 Mar 06:53 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF PLUS 2.0

6 400 EUR

01 Mar 00:50 Vetura , Drenas

GOLF 1.9 TDI 77KW UNITED FULL OPCION����

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 03:28 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 105 PS UNITED FULL EKSTRA VITI 2009

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 20:32 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF PLUS 2.0

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Jan 19:24 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 5 - 1.9 - TDI 77Kw -UNITED - NE GJENDJE PERFEKTE -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 19:30 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Jan 18:05 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Dhj 21:05 Vetura , Prishtinë

I SHITUR GOLF 5 PLUS AUTOMATIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 22:20 Vetura , Prizren

GOLF 5 UNITED 1.9 D 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 20:11 Vetura , Mitrovicë

Golf 5 1.9 TDI

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 18:07 Vetura , Ferizaj

golf 5 1.9 dizel united

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 17:47 Vetura , Vushtrri

Golf 5 Automatik Dsg 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 23:10 Vetura , Burim

VW Golf 5 United

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 20:38 Vetura , Fushë Kosovë

TOUAREG 3.0-TDI-AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 13:34 Vetura , Therandë

Golf 5 1.9 TDI R line

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 15:09 Vetura , Gjilan

VW Golf 5 2.0 TDI United, 06.2008, Full Opsion, RKS 1 Vit

7 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 23:07 Vetura , Mitrovicë

VW Golf 5 dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 19:54 Vetura , Prishtinë

Golf 5 united 2008 1.9 DSG

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 12:49 Vetura , Mitrovicë

Shesh fellnet orgjinal united 16 dhetshe

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 18:51 Vetura , Prishtinë

Shes Golf 5 PLUS 1.9 - Automatik

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 18:14 Vetura , Vushtrri

Golf 5 GT 2007 RKS ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 17:27 Vetura , Vushtrri

GOLF 5 1.9 TDI 6 SHPEJTSI 2009 MODELI UNITED 77 KW

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 15:47 Vetura , Vushtrri

VW GOLF 5 1.9 TDI VITI 2009 MODELI UNITED ME DOGAN

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 22:48 Vetura , Prishtinë

Golf 5 united

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 16:26 Vetura , Pejë

U shit 7100 e gezoft

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 12:29 Vetura , Gjilan

GOLF 5 1.9 dizel UNITED viti 2008 RKS 1vite i plot

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 21:04 Vetura , Prishtinë

Golf 5

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 united | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione