golf 6 plus | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 24
Opel , 7
BMW , 7
Seat , 4
Peugeot , 4
Ford , 4
Škoda , 3
Renault , 2
Toyota , 1
Citroën , 1
Rover , 1
Dje 22:28 ,

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI KLIMA AC - 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Shitorja ,

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 ,

Golf 6 Plus 1.6 TDI Diesel Pa Dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:44 ,

Golf 6 Plus 2.0 DSG

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:38 ,

GOLF PLUS 1.9 TDI DSG 7+ R, KM TE DESHMUARA

7 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:26 ,

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI \ 2010

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:40 ,

GOlf Plus 1.9 tdi 2007 rks 6 shpejci

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:01 ,

Golf 6 plus 2.0 dsg

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:44 ,

Golf 6 Plus

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:29 ,

WV GOLF 6 PLUS TDI DSG

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 ,

VW Golf 6 plus DSG 2.0

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:37 ,

SHITET GOLF 6+ DISEL 1.6TDI AUTOMATIK DSG PA DOGAN

5 888 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:32 ,

Shitet Golf 6 Plus 2.0 Automatic

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim