golf 7 plus | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 12
Opel , 7
BMW , 6
Škoda , 3
Peugeot , 3
Ford , 3
Renault , 3
Toyota , 2
Fiat , 1
Citroën , 1
Rover , 1
MG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 7 plus,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 7 plus Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Maj 12:05 ,

Smart TV Box Android 10.1 4K 4GB RAM 32GB ROM

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Maj 12:04 ,

AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P

17 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Maj 18:57 ,

SHITET GOLF 7, 2.0TDI- DSG, VITI 2015

14 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 09:41 ,

Shitet Golf 7 plus 2015 Automatik

13 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 11:27 ,

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO RKS Full Opsion Dogan homoligim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:27 ,

Toyota Avensis dizel 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 21:29 ,

Golf 6 Plus 2.0 DSG Highline 2011 152.000km

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Pri 03:35 ,

Passat B7 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 18:16 ,

VW Golf 7 Variant 1.6 TDI Comfortline DSG

15 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 21:51 ,

Mercedes-Benz ML 350 Blutec 4matic edition1

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Pri 17:52 ,

Golf V Plus, 1.9 dizel, viti 2006/07

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 17:32 ,

Golf 7 Pa dogane 7.700Euro

7 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 13:41 ,

Mercedes vito 111 cdi 9ulse 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:57 ,

I SHITUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 15:27 ,

Golf 7

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 16:13 ,

Golf 6 plus 2.0 2011 DSG

9 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 16:30 ,

Golf 7 2.0 / 150Ps / 2018 (Me dogan paguar)

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 20:49 ,

GOLF 7 1.6 TDI BlueMotion- eshte shitur

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 19:38 ,

Shitet gollf 7

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 08:52 ,

Shes pezho 307 2.0 hdi 16v sw

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 16:32 ,

Audi A8 3.0TDI Quattro

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 04:37 ,

Golf 7 1.6 TDI BlueMotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 04:36 ,

URGJENT Shitet Golf 7 Plus 2016 Full 5900€

5 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 23:01 ,

Golf 6 automatik viti 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 17:55 ,

U. SHIITT. ��GOLF 6. 1.6 TDI DSG VITI 2013 DOGANE HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 12:31 ,

E GZOFT PRONARI I RI

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 11:15 ,

Golf Plus 1.6 TDI 105 KF DSG

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 10:02 ,

Renault Trafic

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Mar 08:48 ,

Golf VII 1.6 BlueMotion

10 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 08:43 ,

Golf 7 1.6 TDI

10 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 12:38 ,

Golf 6 2.0 dsg full opsion

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 08:05 ,

olsi ishitun

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 14:13 ,

Golf 7 Plus

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Jan 14:32 ,

URGJENT Shitet Fordi Fiesta 2004 (1 vit regjistrim)

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 17:31 ,

Shes GOLF VII (7) FaceLift 2017

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 00:09 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 08:02 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 14:48 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 11:17 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 10:26 ,

Golf 7 2014 full

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 09:39 ,

Golf 7 2104 Automatik

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 22:24 ,

Golf 7 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Dhj 13:05 ,

Audi Q7 3.0 tdi

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 07:58 ,

Golf 7 automatik

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 00:05 ,

Golf 7 automatik 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 09:51 ,

Golf 7 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 00:48 ,

Golf 7 2104

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 12:04 ,

Golf 7

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 08:57 ,

Gof 7 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 7 plus | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Golf 7 plus Golf 7 plus golf 7 plus

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione