Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf plus 6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 90
BMW , 29
Opel , 14
Peugeot , 8
Ford , 7
Seat , 5
Škoda , 3
Citroën , 3
Renault , 3
Fiat , 2
Subaru , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Suzuki , 1
Hyundai , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Pontiac , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf plus 6,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf plus 6 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:44
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 11:43
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 11:45
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 13:01
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:55
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 22:19 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:45 Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.6 TDI LIFE I DOGANUAR 5 DYER 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:45 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA FACE LIFT 1.3 CDTI TABELA RKS 2013

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:45 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0BI -TDI 326 PS FULL OPSION RKS 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:45 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 208 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:45 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE I DOGANUAR 2017

26 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:45 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACEL LIFT 2.0 CDTI AUTOMATIK 2016

8 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:45 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 NEW MODEL FULL OPSIONE I DOGANUAR 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 21:39 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 PLUS RKS 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:01 Vetura , Mitrovicë

E 220 EVO

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:26 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:45 Vetura , Ferizaj

mercedes ML 350 AMG line blue tec 9G

26 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 Vetura , Ferizaj

Audi A3 s line sport back s tronic

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:45 Vetura , Ferizaj

VW Touran 2.0 TDI 2017 High line BMT

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 Vetura , Prishtinë

049599399 SHITET GOLF 6 PLUS 1.6 TDI BLUEMOTION VITI 2009 SE

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Vetura , Ferizaj

vw polo 1.2b 04/2012 rks 10 muaj

6 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Vetura , Ferizaj

Golf 7.5 1.6 TDI 61,000 KM 12/2018

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 18:14 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf 6 Plus 1.6 TDI Automatik DSG Team

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 Vetura , Prishtinë

VW Golf 6 Plus 1.6 TDI Automatik DSG I Doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:54 Vetura , Prishtinë

Passat b7 2.0 tdi rks vp 2012

83 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:10 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 2 1.9 Dizell 5 shpejci viti 1988 Rks d

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:10 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Astra J 1.7- CDTI-Viti 2012 Me Dogane te paguar

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 Vetura , Skenderaj

shitet golf 6 plus 2013 pa dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Vetura , Ferizaj

Shes golf 6 plus 2.0 DSG viti 2012

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 6 Plus 1.6 TDI VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:58 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 Plus Match 1.6 TDI dizell viti 2013 me doganë te pagu

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:07 Vetura , Ferizaj

Golf 6 1.6 TDI BlueMotion Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 Vetura , Viti

Golf 6 1.6 TDI BlueMotion Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Vetura , Gjilan

Golf 6 1.6 TDI BlueMotion Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:29 Vetura , Vushtrri

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI BMT AUTOMATIK DSG HIGHLINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:09 Vetura , Viti

Caddy 1.9TDI me klimë RKS 1VIT TIPTOP sapoardhur

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:39 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:25 Vetura , Viti

Golf 6 Plus 1.4 TSI DSG Automatik 2012 me Dogan t’paguar

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:24 Vetura , Mitrovicë

Spojler per Golf 5 R32, GTI, GT sport

180 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:20 Vetura , Mitrovicë

Radio CD me Navi per vw

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:10 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:58 Vetura , Prishtinë

VW Golf 6 plus 1.6 tdi 2013 DSG Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:49 Vetura , Prishtinë

Mazda CX-5 2.2 AWD automatik 2013

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 13:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 13:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 13:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf plus 6 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione