golf sportsvan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf sportsvan,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf sportsvan Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:43 Shitorja ,

Volkswagen Golf VII Sportsvan 2.0 TDI-Diesel -16

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:11 Shitorja ,

VW Golf Sportsvan 1.4 TSI Highline DSG 2014 ����

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 09:41 ,

Shitet Golf 7 plus 2015 Automatik

13 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Maj 12:20 ,

GOLF SPORTSVAN AUTOMATIK I DOGANUAR����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 11:47 ,

Golf 7 Sportsvan 1.6 DSG Highline 98.000km

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Pri 15:03 ,

VW GOLF 7 Sportsvan 2.0TDI 2015 I DOGANUAR

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 18:43 ,

Golf 7 sportsvan 2.0

135 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 16:44 ,

VW Golf 7 Sportsvan 2.0 TDI DSG U SHIT FLM MERRJEP

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 19:07 ,

Golf 7 plus

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Jan 23:29 ,

Golf sportsvan ��������

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 21:11 ,

VW GOLF 7 Sportvan 2.0TDI LOUNGE 2016 PA DOGAN

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 21:09 ,

VW GOLF 7 Sportvan 2.0TDI 2015 Xenon Dogan Homolog

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 18:48 ,

VW GOLF Sportsvan 1.6tdi

5 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 18:23 ,

Golf sportsvan

12 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Tet 18:40 ,

GOLF 7 SPORTSVAN 2016 ( URGJENT )

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Tet 18:04 Shitorja ,

Golf 7+ Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Sht 11:38 ,

VW Golf Sportsvan -Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Gush 09:40 ,

SPORTSVAN 1.6 DSG 2015 160.000 Km

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 22:51 ,

SOLD SOLD Golf VII SportsVan I SHITUR

15 495 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Shk 22:01 ,

Shes Golf sportsvan

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 14:38 ,

Golf Sportsvan 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf sportsvan | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione