Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf.3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 6902
Audi , 136
Opel , 135
BMW , 96
Renault , 40
Ford , 37
Acura , 34
Fiat , 33
Peugeot , 23
Alfa Romeo , 18
Seat , 18
Volvo , 17
Citroën , 9
Alpina , 8
Smart , 8
Škoda , 7
GMC , 7
Hyundai , 5
Aixam , 4
Rover , 3
Daihatsu , 3
Lancia , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Toyota , 2
Chrysler , 2
TVR , 2
Zastava , 2
Wiesmann , 2
Grecav , 2
MG , 2
Chevrolet , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
MINI , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Proton , 1
Bugatti , 1
Saab , 1
Honda , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Jeep , 1
UAZ , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf.3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf.3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:25 ,

Mercdes a class 2.0 disel

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:40 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:40 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:40 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:40 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:40 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:40 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:25 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:24 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:44 ,

MERCEDES ML 320 CDI

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:40 ,

FIAT DOBLO 1.9 JTD ME KLIME 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:33 ,

PEUGEOT EXPERT FRIZ

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:11 ,

Shes golf 3 isapo ardhur nga jasht

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:57 ,

Golf 3 1.9 Tdi Viti-95

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:21 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 ,

shes golf 3

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:16 ,

Golf 3 dizell 1.9

999 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:56 ,

GOLF 3 DIESEL 1.9 VITI 1993

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:03 ,

Golf 4 1.9 tdi 4 motion 4x4 pa dogan

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:00 ,

Golf 3 1.9 turbo rks i sapo skadum 1100€

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:56 ,

Ford Mondeo 2.0

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:51 ,

Vw Golf 3 1.9 Dizell Vp 92 Rks

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:50 ,

Vw Golf 3 1.9 Dizell Vp 92 Rks i Sapo Skaduar

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:29 ,

SHES BMW 320 DIZELL NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:29 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:03 ,

Golf 3 dizell

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:58 ,

Golf 3

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:58 ,

Golf 3

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:53 ,

Shes ose ndrroj golf 3 dizell 1.9 turbo rks i sapo skadum

1 100 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:47 ,

Golf 6 2.0 tdi anglez padogan

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:47 ,

Golf 6 1.6 tdi anglez padogan

33 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 22:55 ,

VW GOLF 3 1.9 SDI 97 Me Klim Fabrikisht

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 20:35 ,

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 19:41 ,

VW GOLF 3 1.9 Dizell

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Korr 16:38 ,

Bmw X5 M50d

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 08:20 ,

Golf 3 kemi pjes

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Korr 08:19 ,

Shes Boshpump Golf, passat, gjet, polo

50 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 22:42 ,

BMW 116D 2.0DISEL F20/F21 RKS

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 19:41 ,

Shitet

800 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 18:20 ,

VW GOLF 3 1.9 Sdi - 97 Me Klim

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Korr 17:46 ,

She's golf 3 ne ne gjendje te mir shum

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Korr 12:00 ,

Golf 3 1.9 TDI motorr gjendja perfekte

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 11:15 ,

Shitet ose nderrohet golf 3

650 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Korr 10:24 ,

Audi q5 3.0 tdi quattro 2015

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 10:14 ,

Shitet Bmw 420d GranCoupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 10:14 ,

Shes golf

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 09:50 ,

Golf 3 1.9 TDI - PA DOGAN

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf.3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione