Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf2 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 1443
Acura , 29
Audi , 21
Opel , 11
BMW , 7
GMC , 7
Volvo , 6
Aixam , 3
Fiat , 3
Alpina , 2
Bugatti , 2
Citroën , 2
Ford , 2
Jaguar , 2
MINI , 2
Peugeot , 2
Renault , 2
Bentley , 1
Cadillac , 1
Corvette , 1
Lexus , 1
Seat , 1
Wiesmann , 1
Yugo , 1
Zastava , 1
UAZ , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf2,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf2 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:29
Linku:
Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:41 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz S 300 Automatik

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:20 Vetura , Pejë

Bmw 320d ✅

Viti: 2023
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:18 Vetura , Pejë

Mercedes e220d Avantgarde ✅ RKS

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Vetura , Mitrovicë

Blej audi 80,90,100,golf2

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 04:06 Vetura , Mitrovicë

renault MEGANE (model 2014)

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 11:00
Linku:
Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Qer 01:00 Vetura , Ferizaj

Volvo XC90 2006 2.5T Benzin

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 16:45 Vetura , Mitrovicë

Blej audi 80,90,100,golf2

500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 17:30 Vetura , Gjakovë

Golf 2.shitet golfi.ne shitje

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 14:34 Vetura , Skenderaj

Shitet Golfi 2 1.9 turbo Dizel

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 11:57 Vetura , Mitrovicë

Golf2 Dizell1.9

480 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 04:10 Vetura , Pejë

Shitet urgjend Kerri Golf2

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 13:10 Vetura , Gjilan

Motor 1.9 Sdi

250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 21:36 Vetura , Pejë

Shitet Golf2 !!!

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 15:54 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 Benzine Korobator

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Mar 09:12 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 TURBO INTROKULLER

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Mar 20:07 Vetura , Mitrovicë

E shitur!

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 20:39 Vetura , Pejë

Shitet urgjend Golf2!

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 21:44 Vetura , Gjilan

Shitet Golf 2 1.9 Dizel ne gjendje shum te mir

1 650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Mar 01:29 Vetura , Pejë

Shitet GOLF 2

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Mar 13:28 Vetura , Pejë

Golf2-ndrrim me motor ose paisje per autolarje/tepiha

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 16:21 Vetura , Pejë

Shitet golf2. Dizell

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 14:07 Vetura , Pejë

Shes Golf2. Dizell

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 22:15 Vetura , Mitrovicë

Golf2

1 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Shk 21:57 Vetura , Klinë

Golf2 Tdi interkuller

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Shk 22:14 Vetura , Gjilan

Golf2

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 09:51 Vetura , Mitrovicë

U SHIT! FLM MERRJEP!

7 300 EUR

13 Shk 08:48 Vetura , Gjilan

Golf2 1.6 td

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Shk 17:32 Vetura , Mitrovicë

Golf2

1 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Shk 09:11 Vetura , Pejë

Shes Golf2 1.6 I thjeshte,Fabrikisht Dizell

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Shk 17:09 Vetura , Prizren

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 06:00 Vetura , Mitrovicë

Golf 2

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Shk 03:08 Vetura , Prishtinë

Jetta 1.6 dizel rks skaduar

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Jan 07:30 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Jan 01:26 Vetura , Malishevë

Shes

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Jan 20:18 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.9 TURBO DIZEL

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Jan 21:58 Vetura , Skenderaj

SHITET MOTORRI 1.9 TDI DIZELL

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 11:23 Vetura , Malishevë

Shes golf2 dizell 1.6 me mundsi dhe ndrrimi

550 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 08:31 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 TURBO DIZEL

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Jan 03:58 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 2

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 07:48 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 TURBO DIZEL INTROKULLER

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Jan 11:11 Vetura , Besianë

Golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 14:57 Vetura , Pejë

��shitet ndrrohet golf2 1.6 turbo dizell interkuller��

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 20:03 Vetura , Pejë

��shitet ndrrohet golf2 1.6 turbo dizell interkuller ��

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 00:33 Vetura , Pejë

��shitet ndrrohet golf2 1.6 turbo dizell interkuller��

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Dhj 08:24 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.9 TURBO DIZEL INTROKULLER

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Dhj 18:43 Vetura , Pejë

��shitet ndrrohet golf2 1.6 turbo dizell interkuller��

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 18:19 Vetura , Gjilan

Golf2

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Dhj 19:48 Vetura , Malishevë

Shes golf2 dizell viti 91

580 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf2 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione