gollf 2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1149
Opel , 33
Audi , 21
BMW , 10
Acura , 8
Citroën , 6
Ford , 5
Peugeot , 5
Fiat , 4
Škoda , 3
Volvo , 3
Alpina , 2
Grecav , 2
Kia , 2
Toyota , 2
Chevrolet , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1
Ferrari , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
KTM , 1
MINI , 1
Renault , 1
Seat , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gollf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gollf 2 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:29 ,

Audi Q 5 TDI 3.0 Automatik viti 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 20:17 ,

Gollf 2

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 16:25 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 08:31 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 08:30 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 08:28 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 08:27 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 08:26 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Qer 08:25 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

Histora e veturës

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 14:20 ,

Gollf 2 1.9 TDI Rks 10 Muj Klim

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 07:49 ,

Shes gollf 2 i thjesht 1.6 dizell

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 18:37 ,

GOLF 5 2.0 TDI 6 SHPEJTSI 2006

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 15:51 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 12:07 ,

Gollf 2.Shitet gollfi .Gollfi

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 14:25 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 00:15 ,

Golf 2 vp91 1.9 tdi

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Qer 13:48 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 13:31 ,

Gollf 2 1.9 TDI

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 09:54 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 23:29 ,

Shes ose ndrroj Gollf 6 2.0 tdi 2010

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 23:19 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 23:11 ,

Gollf 2 1.6 turbo

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 23:10 ,

gollf 2

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 23:03 ,

Shitet golf 6 plus 2.0 140 Ps pa doganë

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:00 ,

Gollf 6

Histora e veturës

7 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 21:48 ,

Gollf 4 1.9 TDI Me klim

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 21:43 ,

Gpllf 7 2.0 Tdi

Histora e veturës

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 02:19 ,

Ford transit connect

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 11:00 ,

Golf 6

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 08:58 ,

Seat Cordoba 1.6 Sr viti 2000

Histora e veturës

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 17:12 ,

I shitur GOLLF 5 2.0tdi

Histora e veturës

1 890 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 10:28 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Maj 12:21 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 16:39 ,

Audi A6. 2.0 TDI. 6 shpejci me RKS

Histora e veturës

6 666 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 07:09 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Maj 07:08 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Maj 07:07 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKETVE-NDERTESAV

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 07:07 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 17:24 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 10:50 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gollf 2 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione