Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

goma - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 18814
Opel , 6334
Mercedes-Benz , 5626
Audi , 3999
BMW , 3012
Renault , 2037
Peugeot , 1868
Ford , 1351
Fiat , 1169
Citroën , 1093
Seat , 571
Škoda , 512
Nissan , 359
Alfa Romeo , 244
Toyota , 240
Land Rover , 239
Mitsubishi , 232
Hyundai , 222
Acura , 189
Jeep , 181
Volvo , 172
Kia , 170
Mazda , 164
Smart , 138
MINI , 136
Chevrolet , 133
Suzuki , 100
Honda , 63
Chrysler , 53
Rover , 49
Daewoo , 44
Lancia , 43
Lada , 42
Alpina , 41
Dodge , 39
Dacia , 34
Porsche , 31
Aixam , 30
Jaguar , 28
Saab , 28
Daihatsu , 18
Ssangyong , 17
Isuzu , 15
Yugo , 14
Zastava , 12
Artega , 12
Tata , 12
Subaru , 10
Cadillac , 9
MG , 9
Hummer , 7
GMC , 7
TVR , 5
Bentley , 5
Ferrari , 5
Wiesmann , 4
Bugatti , 4
Plymouth , 3
Grecav , 3
UAZ , 3
BAIC , 2
Wartburg , 2
Lincoln , 2
Pontiac , 2
Corvette , 2
Maybach , 2
Lotus , 1
Buick , 1
DeTomaso , 1
Maserati , 1
Proton , 1
Infiniti , 1
Morgan , 1
Piaggio , 1
Tesla , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe goma,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj goma Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:57
Linku:
Vetura , Ferizaj

Nissan Juke

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 23:13
Linku:
Vetura , Ferizaj

GOLF 8

27 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Qer 14:38
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Citroen DS4 2.0 HDI Automatik Limited Edition

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:53
Linku:
Vetura , Pejë

BMW 320GT Xdrive M-paket / 62.000km 2017

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Maj 23:55
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shitet Skoda Octavia 2019 - 1.6 Disel Automatik DSG 53xxx km

17 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Dje 23:18 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:11 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI RKS 5DYER 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:11 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACEL LIFT 1.7 CDTI I DOGANUAR 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACE LIFT 173.000KM 5 DYER I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:20 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS 1VIT RKS

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:07 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 Vetura , Malishevë

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 Vetura , Prizren

SHITET-PEUGEOT 307 DIZEL

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:17 Vetura , Prishtinë

BMW X3 2.0D automatik FaceLift xdrive RKS 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:15 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN 2.0TDI DSG RKS 2013

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:14 Vetura , Gjilan

VW TOURAN TRENDLINE 1.9 TDI DSG ���� Zvicr ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:39 Vetura , Therandë

NISSAN XTRAIL 2.2D 4x4 alkantara

5 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:37 Vetura , Mitrovicë

Vw Passat B7 2014 2.0 TDI DSG i doganuar

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:00 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0tdi 2014 me dogan

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:00 Vetura , Prishtinë

Golf 6 12/2010 rks 1vit

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:59 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0tdi Rline dsg 2013

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:58 Vetura , Dardanë

Peugeot 508 Sw

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:34 Vetura , Gjakovë

Opel ASTRA 1.7 CDTI

4 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:24 Vetura , Gjilan

Golf 7 Tdi- I tkuqe Bluemotion Dsg

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:05 Vetura , Skenderaj

E220d 4matic 2019 Digital Tacho Ndrrim I Mundshem

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:01 Vetura , Prishtinë

Skoda superb 2.0tdi 2018

13 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:00 Vetura , Vushtrri

Golf 6 1.6 tdi Automatik DSG

7 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:00 Vetura , Pejë

Shes pasat 2.0tdi dsg full ekstra

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:00 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI TEAM VP 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:00 Vetura , Prishtinë

E 270 cdi Viti 2002 AUTOMATIK

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:59 Vetura , Prizren

Sprinter 316

20 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:57
Linku:
Vetura , Ferizaj

Nissan Juke

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:55 Vetura , Pejë

Nissan Terrano

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:55 Vetura , Besianë

isapo ardhun me klom 3 ulse 2.0 hdi

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:53 Vetura , Vushtrri

GOLF 4 SPECIAL 1.9 TDI - I E KUQE

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:53 Vetura , Ferizaj

Chevrolet Suburban

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:53 Vetura , Viti

GOLF 7 1.6 TDI-I KUQE 77 KW BLUEMOTION VITI 2013 - PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:53
Linku:
Vetura , Pejë

BMW 320GT Xdrive M-paket / 62.000km 2017

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 14:52 Vetura , Ferizaj

Mercedes c220 Manual RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:52 Vetura , Prishtinë

Golf 2 1.9 TDI

730 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:52 Vetura , Ferizaj

��•SHiTET BMW 320/ M//PACET RKS EXTRA NDRRiM����

5 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:48 Vetura , Prizren

Renault Twingo 1.2 RKS me Klim

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:48 Vetura , Prishtinë

VW GOLLF VII 2.0 TDI GTD DSG AUTOMATIK VITI 2015 PA DOGANE

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48 Vetura , Gjilan

Golf 7 dizel 1.6

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:48 Vetura , Prishtinë

Shes veturen Mercedes-Benz B 180

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:42 Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI Automatik DSG 4X4 ��Fullë Extra - E sa

12 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:42 Vetura , Gjakovë

Nissan X-Trail 2.0 Benxin Gjendje Super perfekte Full Extra

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:41 Vetura , Mitrovicë

Ford connect 2007 1.8 dizell Me klim pa dogan ����

24 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:36 Vetura , Mitrovicë

Cadyy 2006 klim fellne goma te reja me komplet servisat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:23 Vetura , Mitrovicë

Mini Coper 1.6 Dizell 2008 Rks ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj goma | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione