gt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

BMW , 194
Opel , 103
Alfa Romeo , 34
Renault , 27
Audi , 25
Peugeot , 24
Seat , 11
Ford , 10
Fiat , 5
Nissan , 5
Bentley , 4
Toyota , 4
Acura , 2
Citroën , 2
Hyundai , 2
Škoda , 2
Aixam , 1
Alpina , 1
Dacia , 1
MG , 1
Dje 12:52
Linku:
,

BMW 330 GT XDrive 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:07 ,

Golf 5 GT Disell 2.0 Automatik DSG

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 ,

Sheja Gt per Golf 4

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:56 ,

Audi Coupe Gt

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:44 ,

Golf 5 2.0 GT 170 ps automatik

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:38 ,

GOLF 5 2.0 TDI 140 PS KLIM RKS 1 VIT V.P 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 ,

BMW GT 535D 3.0 DIESEL AUTOMATIK 2011 RKS

12 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:43 ,

BMW GT 2014

10 888 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 ,

Bmw GT 530D V.p2015 I Doganur Ne Rks

19 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:23 ,

BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015

27 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:08 ,

BMW GT 530d 2010 RKS

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:10 ,

BMW GT 530 X DRIVE °°°°

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 ,

BMW GT 535d 3.0 DIZELL RKS 2011

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:26 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:12 ,

Urgjent

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 ,

Shes Fellnet 14 Per Audi

200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:51 ,

ALFA ROMEO GT -05 qmimi:1220 euro fiks

1 220 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:39 ,

Shes BMW Gt 320

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:10 ,

BMW GT 530 D

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 ,

BMW 535d GT 3.0 diesel 2011 RKS

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:56 ,

Golf 5 2.0 TDI GT Sport 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:54 ,

Shitet Bmw 530D

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:19 ,

BMW GT 535 XDriver

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:41 ,

Audi A7 3.0 tdi Quattro S-line vp 2011 regjistrim

20 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:35 ,

2015 BMW GT 3-SERIES

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:08 ,

BMW GT 2.0 Diesel

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:52
Linku:
,

BMW 330 GT XDrive 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:42 ,

Opel GT 2.0 benzin 264 HP manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 11:56 ,

Renault Laguna GT, 4Control, 173 ps, 15.12.2014

11 250 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Sht 10:00 ,

FORD MUSTANG GT 5000

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 20:40 ,

2019 Ford Mustang GT Ford GT S550 Mustang with Rou

40 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Sht 08:34 ,

Renault Megane GT line 2016 1.5 dci

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Sht 13:33 ,

Audi A6 2.5 TDI RKS Automatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 18:50 ,

Pjesë për BMW 3 GT 2014

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Sht 15:38 ,

Mercedes Benz E Class 290 TD Avantgarde Automatik

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 12:32 ,

Audi a4 tdi 1.9 s-line

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 09:48 ,

Golf 5 GT 2.0 TDI DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 09:21 ,

Dacia Logan 1.9 Diesel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 20:46 ,

VW Golf gt Dsg 2.0 Tdi

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 10:54 ,

Alfa Romeo 159 1.9Jtd 08

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 22:50 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Sht 19:36 ,

Opel vectra GT 2.0 benzin me klim 9 muj rks.

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 08:44 ,

Shitet Golf 2 dizel 1.9

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 23:13 ,

Bmw gt 530 xdrive

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Sht 19:36 ,

Golf 3 1.8 gt rks 5muj

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 22:23 ,

GOLF 5 2.0 TDI GT SPORT 2008

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 19:03 ,

bmw 320 Gt

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Sht 20:24 ,

PJES PER VW GOLF 5 GT-SPORT 2008 2.0 Tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Sht 13:56 ,

opel astra GT 2.0i

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 23:55 ,

SHITET

550 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

  • gtd në kategorinë Vetura
  • Gti në kategorinë Vetura
  • gti në kategorinë All Category
  • gtd në kategorinë All Category
  • gtx në kategorinë All Category
  • gtd në kategorinë Vetura
  • gt në kategorinë Vetura
  • Gt në kategorinë Vetura
  • gtd në kategorinë Vetura
  • gtx në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë

Në fillim