gtd | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 20
BMW , 10
Opel , 8
Seat , 5
Citroën , 2
Ford , 2
Renault , 2
Acura , 1
Dacia , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Škoda , 1
09 Gush 12:10
Linku:
,

VW GOLF VII 2.0 GTD i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 12:06
Linku:
,

u shit u shit flm MERRJEP

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 12:10
Linku:
,

VW GOLF VI 2.0 GTD i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:52 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:17 ,

SEAT LEON 2.0 TDI..GTD..FR..184..PS..MATRIX

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:16 ,

Shes gelf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:23 ,

CADDY 2.0 SDI viti 2005 RKS 1 vit me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:05 ,

BMW 116i VITI 11.2009 FIKS 1 VIT RKS

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:57 ,

VW GOLF 6 GTD DSG AUTOMATIK FULL I DOGANUAR 2012

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:33 ,

VW GOLF 7 GTD AUTOMATIK DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:39 ,

vw caddy 1.9 TDI me KLIMË viti 2002 me doganë te p

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:39 ,

vw caddy 2.0 SDI viti 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:39 ,

Mercedes B 200 CDI-automatik viti 2009

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:38 ,

Citroen C3 1.6 HDI dizell viti 2017

11 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:38 ,

GOLF 7 GTD 2.0 TDI DSG AUTOMATIK VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:41 ,

VW Golf VI GTD 2.0 TDI DZG Viti 2010 Me Dogane

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:24 ,

VW Golf VI 2.0 TDI GTD Viti 2010 Manuel RKS 7 Muj

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 ,

GOLF 6 - 2.0 TDI ( GTD ) 170 PS

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:28 ,

Golf 2 Gtd

980 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:15 ,

Golf 2 Gtd

980 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

  • gtd under Vetura
  • gtd under All Category
  • GTD under Vetura
  • GTD under Vetura
  • Gtd under Autopjesë dhe Pajisje
  • gtd under Vetura

Në fillim