hundai | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe hundai,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj hundai Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Maj 18:52 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 17:38 ,

Hundai

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 07:06 ,

Hyundai Snta Fe

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 18:59 ,

Shitet hyundai i20 2012

5 100 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 18:35 ,

Xhip 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 23:09 ,

Xhip 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 15:30 ,

xhip gjip hondai terracan

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 13:18 ,

Hundai xhip 4x4

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:20 ,

Hondai xhip gjip terracan

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 18:46 ,

U Shit FLM ��

1 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 18:36 ,

HUNDAI TUCSON 2.0 2018

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Nën 22:02 ,

hundai xhip Gjip

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 20:29 ,

hyundai Accent

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 09:35 ,

Hyundai

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Qer 14:07 ,

Hundai Santa Fe Super Qmim Gjendje shume te Mire

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 16:34 ,

Hundai 1.6 dizell (2015)

5 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 07:03 ,

Shitet xhipi hundai 2005 2.0 dizell

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 15:21 ,

Shitet Hyundai terracan

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 22:26 ,

Shitet hundai me 148 mij kalume.liber garanciom

999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 12:27 ,

Shes ose ndroj me kombi tmadh shtoj pare

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 23:49 ,

Shes ose ndroj me kombi t madh shtoj pare

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 15:44 ,

Shes ose ndroj me kombi t madh shtoj pare

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 09:25 ,

HUNDAI LANTRA 1998

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 15:44 ,

hundai 4x4

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 18:24 ,

Hundai 4X4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 00:48 ,

shes ose ndroj gjipin mitcubishi (hundai) galloper

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 15:12 ,

U SHITE FLM MERRJEP

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 08:42 ,

xhipi Hundai tucson

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Mar 21:08 ,

Huandai tucson

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 22:53 ,

Hundai i30

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Jan 10:30 ,

1200

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 17:24 ,

1200€

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 11:05 ,

1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 12:49 ,

1200€

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 14:11 ,

1200

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 13:41 ,

1200

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 12:28 ,

1200€

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 10:49 ,

1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 17:32 ,

1200€

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 14:55 ,

urgjent ,1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 10:30 ,

1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 18:13 ,

1200€

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 10:59 ,

URGJENT, 210O EURO

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 19:24 ,

urgjent,2100 euro

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 10:47 ,

2100€

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 10:38 ,

Urgjent,2100€

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 12:38 ,

Aksion,2100 €

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 10:21 ,

Urgjent, 2100€

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 11:55 ,

Hyundai Santa Fe benzin+gaz

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj hundai | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

hundai Hundai hundai Hundai hundai hundai

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione