Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

i | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 58851
Mercedes-Benz , 17698
Opel , 14071
Audi , 8742
BMW , 6331
Renault , 5925
Ford , 5009
Peugeot , 4904
Fiat , 4618
Citroën , 3752
Seat , 1664
Nissan , 1189
Škoda , 904
Hyundai , 715
Mitsubishi , 712
Alfa Romeo , 653
Land Rover , 621
Kia , 523
Toyota , 507
Jeep , 507
Volvo , 465
Acura , 446
Mazda , 439
Smart , 400
Suzuki , 380
Chevrolet , 333
MINI , 306
Chrysler , 277
Rover , 244
Honda , 192
Daewoo , 154
Jaguar , 134
Dacia , 124
Lancia , 119
Aixam , 115
Ssangyong , 107
Alpina , 95
Porsche , 93
Dodge , 86
Isuzu , 83
Lada , 81
Yugo , 80
Saab , 77
Zastava , 76
Daihatsu , 72
GMC , 48
Artega , 45
Tata , 37
Subaru , 36
MG , 34
Cadillac , 33
Ferrari , 30
Bentley , 22
Lincoln , 20
Bugatti , 20
Pontiac , 19
TVR , 17
Hummer , 16
Infiniti , 16
Lexus , 16
Wartburg , 14
Buick , 14
Piaggio , 14
Grecav , 13
KTM , 13
UAZ , 12
Proton , 11
Wiesmann , 10
Brilliance , 10
Great Wall , 10
Maserati , 8
NSU , 7
Corvette , 6
Lotus , 5
Tesla , 4
BAIC , 3
Plymouth , 2
Talbot , 2
Ligier , 2
Landwind , 2
Trabant , 2
Maybach , 2
Spyker , 1
DeTomaso , 1
Morgan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe i,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj i Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Korr 09:03
Linku:
,

BMW 530xDrive F10, 4x4, Dizel 3.0, 260ps, M Paket

19 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13
Linku:
Shitorja ,

VOLKSAGEN GOLF 7 1.6 TDI 2013

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 18:12 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

Skoda octavia 2.0 tdi DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 ,

VW Tiguan 2.0Tdi 2014����

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:11 ,

Audi Q5 3.0Tdi 2014����

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:11 ,

Audi A4 40Tdi Sline 12/2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 18:11 ,

U shitt flmm

1 EUR Price Reduced

Sot 18:00 ,

SEAT LEON 2.0 TDI VITI 2012 FACELIFT ����

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:00 ,

shitet Mercedes w202 200cdi karavan

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 18:00 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI FACELIFT 2009.KLIMATRONIK (11MUAJ RKS)

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 ,

shitet caddy 2.0sdi

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:33 ,

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:33 ,

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:33 ,

Blejm vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:32 ,

Blejm vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 ,

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 ,

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:32 ,

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:32 ,

Blejm vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:32 ,

Blejm vetura

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 ,

Blejm vetura

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:32 ,

Blejm vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:32 ,

Blejm vetura

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:32 ,

Blejm vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:32 ,

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:32 ,

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 ,

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:32 ,

Blejm vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:31 ,

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 ,

Blejm vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 ,

Blejm vetura

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj i | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • iveco në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • IMt 539 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Iveco në kategorinë Makina
  • imt në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • iveko në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Iveco në kategorinë Traktorë | Fiat
  • iphone në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone) | S 55
  • iphone në kategorinë Telefona celular | HP
  • iphone në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • Iphone 11 në kategorinë Telefona celular | Samsung

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione