Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

individual | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 88
BMW , 73
Peugeot , 6
Ford , 4
Seat , 4
Škoda , 3
Renault , 2
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe individual,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj individual Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:48
Linku:
Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A6 35TDI LIMOUSINE

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:28
Linku:
Shitorja Vetura , Gjakovë

MERCEDES BENZ E-CLASS 9G

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:23 Vetura , Mitrovicë

VW Golf 7 1.6 TDI DSG 2014

9 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:26 Vetura , Besianë

Passat B8 BiTdi 2015 239ps 4Motion

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:19 Vetura , Vushtrri

Pasat b8 1.6 Automatik pa dogan 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:43 Vetura , Pejë

GOLF 8 2020 look R ME DOGAN

27 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 20:04 Vetura , Prishtinë

Volkswagen Passat All-Track 2018-2019 Pa Dog

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:01 Vetura , Prishtinë

Volkswagen Passat All-Track 2018-2019 Pa Dog

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:28 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA SCOUT 4X4

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:26 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A3 2.0TDI SPORTBACK AMB

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:19 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:12 Shitorja Vetura , Gjakovë

OPEL ISNIGNIA SPORTS TOURER

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:24 Vetura , Fushë Kosovë

Volkswagen Passat Highline

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:49 Vetura , Skenderaj

Mercedes E 220d 4Matic Virtual Cockpit 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:33 Vetura , Mitrovicë

Mitsubishi Outlander 2.2d 4WD

9 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

Vw Arteon 2.0 TDI R-line 2018 130.000 km

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI DSG Sport 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:48
Linku:
Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A6 35TDI LIMOUSINE

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:28
Linku:
Shitorja Vetura , Gjakovë

MERCEDES BENZ E-CLASS 9G

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:59 Vetura , Vushtrri

BMW 730 D INDIVIDUAL

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:42 Vetura , Fushë Kosovë

BMW X5 F15 xDrive40d

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 10:04 Vetura , Prishtinë

Tel & Viber +383/049595328 SKODA OCTAVIA 2.0 184PS AUTOMATI

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 02:26 Vetura , Pejë

AUDI A4 MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 20:19 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 GTI*VITI 2016* 2.0GTI BENZIN��230PSS�� DSG AUTOMAT

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 19:56 Vetura , Ferizaj

Audi a7 Sportback 3.0 Bi-TDi Quattro Sound system 313ps

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 19:55 Vetura , Ferizaj

Audi SQ5 3.0 Bi-TDi Sound system Quattro automaitk

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 14:37 Vetura , Besianë

Passat Bi-Tdi 239ps 2015 4Motion Full Opsion

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 14:37 Vetura , Besianë

Passat 2.0Bi-Tdi

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 13:07 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A4 - 2015

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 17:53 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220

20 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 16:09 Vetura , Gjilan

VW Passat B8 2.0TDI DSG 2016, i sapo ardhur nga Zvicrra����

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 02:21 Vetura , Ferizaj

Audi A4 3.0 viti 2014,3xS-Line

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 14:16 Vetura , Vushtrri

Shitet Mercedes Benz

111 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 14:26 Vetura , Burim

Golf 7 GTD

16 999 EUR

13 Mar 19:32 Vetura , Lipjan

Ford focus, 1.8 diesel tdci, 2004

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 21:15 Vetura , Prizren

shitet ndrrohet audi a6

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 15:29 Vetura , Fushë Kosovë

Touareg R-Line

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 00:22 Vetura , Pejë

AUDI A3 sportback me dogan automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 18:33 Vetura , Mitrovicë

Mercedes E220D 4Matic 2017 9G Tronic

21 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 19:17 Vetura , Prizren

Shitet Audi A6 3.0 V6 TDI Quattro

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 18:43 Vetura , Prizren

SHITET AUDI A6 3.0 V6 TDI QUATTRO

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 18:29 Vetura , Prizren

SHES AUDI A6 V6 3.0 TDI QUATTRO

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 09:12 Vetura , Prishtinë

Mercedes A Class 180d SEDAN

26 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 11:30 Vetura , Ferizaj

Bmw 3 2.0d F30 M-Packet Automatik modeli Individual

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 19:33 Vetura , Besianë

Seat Leon FR 2.0 TDI DSG 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 11:02 Vetura , Besianë

Passat B8 2016 Bi-Tdi 239ps 4Motion Full Opsion

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 20:33 Vetura , Mitrovicë

TIGUAN

20 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Shk 12:24 Shitorja Vetura , Gjakovë

U SHIT flm MerrJep

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 11:57 Vetura , Gjilan

Shitet Audi A4

25 000 EUR

18 Shk 14:49 Vetura , Pejë

BMW X7 M50d Individual sky Lounge

78 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 17:32 Shitorja Vetura , Vushtrri

PASAT B8 1.6 AUTOMATIK ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 09:57 Vetura , Prishtinë

SHITET TIGUAN 2019 ALLSPACE FULL EXTRA

27 650 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj individual | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione