Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamionete - Vetura Të gjitha në Kosovë

Fiat , 7
Ford , 4
Citroën , 3
Opel , 3
Peugeot , 3
BMW , 2
Daihatsu , 2
Audi , 1
Nissan , 1
Renault , 1
TVR , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamionete,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kamionete Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 06:15 Vetura , Fushë Kosovë

T6 KAMIONETE 2010 - 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 00:41 Vetura , Fushë Kosovë

VW CRAFTER 2.5 TDI, XXL, MAXI

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 00:15 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI Automatik (Kombi) RKS

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 12:31 Vetura , Prishtinë

I SHITUR / T5 KAMIONETE

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Jan 23:29 Vetura , Prishtinë

Kerkoj kamionete T3/T2

11 Nën 19:27 Vetura , Gjilan

Kamionetë Mercedes Sprinter 904.6 (Defekt ne Motor)

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 12:07 Vetura , Dardanë

FORD TRANSIT 2.2 TDCI

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Korr 12:15 Vetura , Gjilan

Shes kamionete

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 07:00 Vetura , Prishtinë

Volvo V70

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 14:09 Vetura , Gjilan

Vw LT35 Kamionetë me Tërheqje Për Vetura

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 17:46 Vetura , Prizren

Kamionet

3 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
17 Jan 13:24 Vetura , Prishtinë

Kamionete Dubelkabinë

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 20:34 Vetura , Besianë

T2 kamionete 4x4

950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 07:24 Vetura , Mitrovicë

Fiat Ducato

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 22:58 Vetura , Viti

Shitet kamioneta.

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 13:35 Vetura , Prizren

Shitet urgjant

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 15:29 Vetura , Kaçanik

Daihatsu Rocky - F77 4x4

8 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Korr 15:21 Vetura , Kaçanik

Daihatsu Rocky - F77 4x4

8 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 13:23 Vetura , Skenderaj

SHES KAMIONETE IVEKO ME CERAD 2.3 DIZEL

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 13:23 Vetura , Prishtinë

SHES KAMIONETE IVEKO ME CERAD 2.3 DIZEL

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 13:15 Vetura , Ferizaj

SHES KAMIONETE IVEKO ME CERAD 2.3 DIZEL

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Pri 13:41 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz 311- CDI

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 20:50 Vetura , Kastriot

Kamionete Peugeot Boxer vetem 52000km

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Nën 15:15 Vetura , Gjilan

kamionete

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 21:44 Vetura , Lipjan

Kamionetë t4 2.4 diesel 1992

1 580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 11:41 Vetura , Fushë Kosovë

Kamionete

2 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 20:17 Vetura , Lipjan

Kamionetë

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 16:35 Vetura , Prizren

Kamionete

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Qer 19:56 Vetura , Gjilan

Opel combo 1.3 CDTI 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 17:28 Vetura , Kaçanik

Kamionetë T4

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 23:15 Vetura , Lipjan

Kamionetë t4

2 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Dhj 21:01 Vetura , Besianë

VW Transporter t5 2.5 tdi

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Nën 21:19 Vetura , Vushtrri

Kamionet T4 1.9

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 18:14 Vetura , Therandë

Shitet PEUGEOT BOXER 2.8 HDI 18Q

3 420 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 15:40 Vetura , Gjilan

Shitet/Ndërrohet

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Gush 14:55 Vetura , Shtime

Kamioneta

2 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 11:20 Vetura , Ferizaj

Kamionetë- Sprinter. Mundesi ndrrimi.

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 00:01 Vetura , Gjilan

Shes kamionetë Mitsubishi Canter 2.8 TDI

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 20:38 Vetura , Prishtinë

Kamionete

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Qer 16:25 Vetura , Mitrovicë

Kamionetë Renault Master dizel

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 20:41 Vetura , Pejë

Shes Kamioneten T4

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 20:41 Vetura , Klinë

Shes Kambi T4

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 20:55 Vetura , Ferizaj

Kamionetë T2

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 15:26 Vetura , Therandë

Shitet Kamioneta VW 3 dyershe.

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 15:52 Vetura , Therandë

Shitet Kamioneta !!

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 21:41 Vetura , Prishtinë

Kamionete

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 16:16 Vetura , Therandë

CITROEN JUMPY | | Shitet ose NDRRIM

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 17:40 Vetura , Viti

Kombi ne shitje

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 12:08 Vetura , Deçan

Kamioneta Deqan

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 20:16 Vetura , Ferizaj

Kamionetë IVECO

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamionete | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • kamionete në kategorinë Vetura | Opel
  • kamionete në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamionete në kategorinë Makina
  • kamionete në kategorinë Vetura | Chrysler
  • kamioneten në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • kamionete në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • kamionete në kategorinë Vetura | BMW | X-modele
  • kamionete në kategorinë Vetura | Fiat
  • Kamioneten në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamionete në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | Vario

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione