Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamjonet | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ford , 21
Renault , 19
BMW , 12
Fiat , 12
Peugeot , 12
Opel , 10
Citroën , 9
Audi , 8
Nissan , 4
Volvo , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
Hyundai , 1
KTM , 1
Lancia , 1
MG , 1
MINI , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamjonet,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kamjonet Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:49 ,

Shes LT 35 Kamjonet

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:32 ,

VW LT35 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

Mercedes Sprinter 213 CDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

VW T5 MAXI 1.9 TDI FRIGO ME DOGAN 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

VW CRAFTER 2.0 BI-TDI FRIGO-29 ME DOGAN 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

VW CRAFTER XXL 2.0 BI-TDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:03 ,

Shitet peugeot boxer 2.2 hdi me dogan maxi

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:28 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:28 ,

CITROEN C3 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:28 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:51 ,

CADDY 2.0 SDI 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:23 ,

Kamjonet me Hibobin Lt 35 viti 2001 2.5 Tdi 1 vit Rks

5 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 23:55 ,

SHITET NDRROHET VW CRAFTER 2.5TDI

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 15:49 ,

T4 kamjonet

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 11:37 ,

Reno kango 1.9 dci 1000euro rks i skaduar 044280873

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 20:15 ,

VOLVO V50 2.0 D 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 10:02 ,

Mercedes Sprinter 616

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 20:23 ,

Nissan terrano 2 2.7 tdi

4 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 12:05 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav te Aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav te Aksidentume

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 12:46 ,

AUDI Q8 50 TDI 3XSline 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Qer 20:05 ,

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 16:21 ,

Blejm passat te aksidentuar

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 16:21 ,

Blejm audi te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 16:21 ,

Blejm bmw te aksidentuara

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 23:25 ,

**CADY 1.9 TDI KLIM RKS 044280873 Nrrim nese na komvenon

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 09:24 ,

BMW X5 30D M Sport

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 19:40 ,

PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION RKS1 VIT 2014 NDRR I MUNDSHEM

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 03:28 ,

Renault Megane 1.9

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 16:14 ,

* Pezho boxer gjendje perfecte inf 044280873

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 02:06 ,

Golf 2

699 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Maj 17:12 ,

T4 2.4 rks viti 97 manual

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 03:06 ,

BMW x3 Drive 2.0 dizel 4x4

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 21:21 ,

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 23:10 ,

I shitur

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 18:52 ,

Nissan Navara 2.5 Automatik

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 17:54 ,

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 18:21 ,

I shitur

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 18:15 ,

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 18:15 ,

I shitur

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:00 ,

Caddy 1.9 tdi klim Ac

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 16:41 ,

kamjonet

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Pri 19:07 ,

Shitet kamjoneta t4

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 22:19 ,

Radijon..me.. DVD..USB..AUX..QIP ..Bluetooth..

75 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 16:07 ,

Jan shit flm

95 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 08:20 ,

SHES PEZHO BOXER 2.8 HDI GJENDJE PERFECTE 044280873

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 23:54 ,

Shitet ndrrohet megano 2 2004 1.5 dci

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Pri 13:32 ,

kamjonet

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 00:29 ,

Kamjonet Renault Master 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamjonet | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • kamjonet në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamjonet në kategorinë Makina
  • Kamjonet në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • kamjonet në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • Kamjoneta në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamjoneta në kategorinë Makina
  • kamjonet në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Kamjonet në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Kamjonet në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Mercedes-Benz
  • kamjonet në kategorinë Pjesët rezerve

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione