kasetofon | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 109
Audi , 38
BMW , 29
Citroën , 23
Renault , 18
Ford , 16
Fiat , 14
Peugeot , 7
Seat , 6
Kia , 4
Nissan , 4
Chrysler , 3
Dodge , 3
Mazda , 3
Smart , 3
Volvo , 3
Artega , 2
Honda , 2
Hyundai , 2
Lancia , 2
MINI , 2
Toyota , 2
Acura , 1
Bentley , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Ligier , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kasetofon,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kasetofon Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:54 ,

Golf 3 1.9 Dizell Fabrikisht Viti 92 Rks 10-09-2021

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:13 ,

Shes GOLF 5 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 12:47 ,

opell vektra ne gjendje perfekte erujtne shum

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 16:50 ,

Golf Plus Cross 2.0 TDI

69 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Pri 11:25 ,

shitet opell vektra ne gjendje perfekte shum e rujtne

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 10:17 ,

shitet opell vektra ne gjendje perfekte shum e rujtne

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 23:27 ,

Renault Clio 1.4 16V Pa Dogan.

630 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 23:26 ,

Renault Clio 1.2 16V Benzin Pa Dogan..

630 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 09:40 ,

Astra 1.6 Benzin Rks 8 muj

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 00:10 ,

Shitet Audi A4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Pri 21:15 ,

Kasetofon

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 18:38 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin Viti 93 Rks 20-08-2021

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 14:57 ,

Mini Cooper ONE 1.6 Benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 16:14 ,

Mercedes 190 dizell rks 08 09 2021

1 280 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:46 ,

Passat 1.9 Dizell Viti Prodhimit 89 Rks 10-05-2021

980 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 18:38 ,

Opel Vectra A 1.6I RKS 1 vit

1 150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 12:43 ,

Lancia Ypsilon 2009 1.4 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Mar 10:45 ,

BORA TDI VITI 2003 EXTRA ERUJTNE ME LIBER SERVISIT

4 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 16:18 ,

Passat 1.9 Dizell Viti Prodhimit 89 Rks 10-05-2021

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 18:40 ,

Golf 2 1.6 Dizell Fabrikisht Viti 88 Rks 10-08-2021

1 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 09:19 ,

POLO 1.4 tdi 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 15:29 ,

UU SHITTT FLMMM

12 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:27 ,

Shes Passat 1.6 Turbo Dizell,Fabrikisht Dizel

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Shk 16:52 ,

UU SHITTT FLMMM

14 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 16:09 ,

Opel Astra 2.0 DTI 2004 model NJOY

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 16:26 ,

U Shit Flmmmmmmm

12 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 01:58 ,

GOLF 1.9 TDI 2002 HIGHLINE EXTRA XHENDJE 5MUAJ RKS

4 599 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 01:56 ,

Shes GOLF 5 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 09:24 ,

Volvo S80 1 Vjet RKS Ndrrim i Mundshem

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 14:32 ,

Shitet tauran 1.9 diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 15:30 ,

UU SHITTTT FLMMM

14 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 17:51 ,

Golf 3 1.9 Dizell Fabrikisht Viti 92 Rks 25-07-2021

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 17:00 ,

U Shit Flmmmmmm

1 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 19:17 ,

Golf 3 1.9 Dizell Fabrikisht Viti 92 Rks 25-07-2021

1 480 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:30 ,

Golf 3 1.9 Dizell Fabrikisht Viti 92 Rks 25-07-2021 Hidrolik

1 480 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 22:11 ,

Shitet kasetofon original per ww golf pasat etj

70 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 17:28 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 19:37 ,

Shitet

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 17:01 ,

Mercedes

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 19:31 ,

Shitet Chrysler 300C 3.0crd 326ps��

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 14:30 ,

U SHITTT FLMMM

9 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 14:47 ,

U Shit Flmmmmm

8 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 16:05 ,

U SHITTT FLMMM

23 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 21:28 ,

U Shit Flmmmmmmmm

12 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 14:34 ,

UU SHITTT FLMMM

13 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 18:45 ,

2700 EURO

27 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Dhj 19:23 ,

Mercedes avangard a class 170 vp 2000

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 16:15 ,

U Shit E Gzoft Pronari I Ri ������

22 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 09:47 ,

U Shit E Gzoft Pronari I Ri

12 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 17:18 ,

shitet audi a4 1.6 benzin shum e rujtne dhe ekonomike

2 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kasetofon | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

kasetofon Kasetofon

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione