Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kompresor | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 18
BMW , 10
Audi , 9
Acura , 5
Peugeot , 3
Ford , 2
MINI , 2
Porsche , 2
Aixam , 1
Alpina , 1
Corvette , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Renault , 1
Rover , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kompresor,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kompresor Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Korr 15:06 ,

Shes pjes per Pasat

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 08:22 ,

Kompresor i klimes (Importuar nga Zvicra)

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Korr 08:21 ,

Kompresor i klimes (Importuar nga Zvicra)

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Korr 13:26 ,

Kompresor 500 litra n gjendje t mir

1 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Qer 00:56 ,

2013 Mercedes Benz c250 kupe

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Qer 00:05 ,

Mercedes CLK 200 Kompresor, Elegance, Full Opsion, RKS

7 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 23:32 ,

VW Touran 1.9 TDI 105 Ps DSG Automatik

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 07:31 ,

Kompresor iardhur nga. Zvicerra

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Mar 19:25 ,

Mercedes c 200 kompresor

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 20:46 ,

Mrcdes

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 20:24 ,

Opel Meriva B 1.7 CDTI 131ps 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Shk 19:41 ,

Jeep Wrangler 2010 3.8 bezine

22 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 12:03 ,

Kompresor metalik

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Jan 23:53 ,

Cross Touran 2007 1.4 TSI

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 09:29 ,

Passat

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 00:21 ,

Audi A3 2.0

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 13:07 ,

Opel vivaro 2005 1.9 CDTI 8+1

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
07 Nën 14:48 ,

Ford Mustang Shelby

45 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Nën 17:48 ,

Ford Mustang Shelby

45 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Sht 18:59 ,

Mercedes E200

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 10:36 ,

kompresor g4

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Gush 11:43 ,

shes ose ndroj me xhip 7 ulse

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 19:56 ,

Mercedes E200 kompressor

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Gush 20:14 ,

Mercedes benz c250 kupe amg paket

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Gush 17:52 ,

GOLF 5 1.4 TFSI TURBO 172PS 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 19:20 ,

2013 Mercedes c250 kupe amg paket 95mi km

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Korr 21:34 ,

shitetn K‘ACHER dhe kompresor 200 lt

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Korr 03:50 ,

2013 Mercedes c class c250 Amg Paket

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Korr 00:34 ,

2013 Mercedes c250 Amg

18 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Pri 09:42 ,

Mercedes CLK 200 Kompresor

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
31 Mar 06:44 ,

Seat Ibiza cupra Sport

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Jan 15:15 ,

mercedes

3 060 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Jan 15:13 ,

Mercedes

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 16:45 ,

Mercedes E clas 211

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 15:27 ,

Mercedes C200

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 21:24 ,

Porsche Cayenne

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 16:22 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 14:12 ,

Mercedes c class avangard kompresor

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 11:42 ,

Mercedes c

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 11:50 ,

kompresor 100 l

280 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Tet 16:44 ,

Mercedes c200

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Sht 19:51 ,

Kompresor 1500litra

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Sht 18:56 ,

Bmw 118d +38344750398

6 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 10:38 ,

OPEL CORSA C 1 VIT REGJISTRIM 1.2 Benzin

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 20:09 ,

Bmw 118d

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 22:10 ,

U SHIT FLM MERRJEP

4 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kompresor | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione