korsa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 403
Audi , 3
Renault , 3
Citroën , 2
Ford , 2
Peugeot , 2
Aixam , 1
Alpina , 1
Ferrari , 1
Škoda , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe korsa,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj korsa Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:35 ,

Shitet opell korsa shum e rujtme

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:06 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:23 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ECO TEC KLIMATRONIK RKS 2005

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:27 ,

OPEL KORSA C 1.2 -05 qmimi fiks:890 euro

890 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 23:10 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 17:19 ,

Opel Corsa - E 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 12:02 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

320 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 08:25 ,

Corsa 1.3 Dizell me dogan

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Maj 12:00 ,

U shit

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 23:26 ,

opel corsa

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 09:25 ,

Opel Corsa 1.4 benxin rks 1 vit -08

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 17:12 ,

Opel cors

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:08 ,

OPEL KORSA 1.0 VP 1999

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 03:42 ,

Merceds Vito 112 CDI AUTOMATIK 1 vjet rexhistrim

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 16:47 ,

opel corsa 1.0 rks 1 vit 98

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 23:23 ,

����SHiTET CORSA 1.0 B” RKS 10 MUJ 2002 NDRRiM��

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Pri 16:15 ,

Shes opell korsa ntabele t shipnis e qlajmrume

300 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 17:17 ,

����SHiTNi VETUREN TUAJ T MiR APO AKSIDENT����

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 09:20 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin viti 94 Rks

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Mar 19:36 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 21:39 ,

Shitet korsa me klim funksjonale 1.2 matorr me singjir

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 10:36 ,

Pomba.t.benxines.per vw.opell.golf.audi.etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 08:53 ,

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 17:09 ,

U SHIITTE. OPELL KORSA

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Mar 18:39 ,

Korsa

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Mar 14:41 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:39 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:36 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 14:35 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 12:14 ,

opel corsa 1.2 benzin 96

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 20:46 ,

opel korsa

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 18:35 ,

Jan....shitt

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:17 ,

Shes.fellne.R.13.me 4. Shtrafa.ndrim.me.14.15.she

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

U shit

40 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 08:31 ,

Jan shit

50 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 22:25 ,

Shitet opel korsa 1.3 benzin 9 muj regjistrim

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 15:43 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 11:43 ,

Opel Korsa B

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 11:33 ,

Shitet korsa 1.4 benzin Rks7 muj

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Jan 09:31 ,

Shitet opell korsa

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 23:35 ,

opel korsa 1.7disel 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 17:48 ,

Ushit u shit flm

580 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 21:50 ,

Shitet opell korsa 1.4 benzin rks 7 muj

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 22:33 ,

Shitet corsa 1.4 benzin viti 99 Rks

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Dhj 11:07 ,

����i SHiTUR����

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj korsa | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Korsa Korsa korsa korsa korsa Korsa

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione