Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kosov - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 2190
Opel , 574
Audi , 434
BMW , 366
Peugeot , 237
Ford , 205
Citroën , 190
Renault , 163
Fiat , 133
Škoda , 86
Seat , 69
Nissan , 48
Volvo , 35
Mazda , 31
Mitsubishi , 27
Hyundai , 24
Alfa Romeo , 22
Chrysler , 20
Land Rover , 16
Dodge , 14
MINI , 13
Kia , 12
Jeep , 12
Chevrolet , 12
Toyota , 11
Jaguar , 11
Smart , 9
Rover , 8
Suzuki , 7
Acura , 6
Honda , 5
Bentley , 5
Dacia , 4
Saab , 4
Porsche , 4
Hummer , 3
Ferrari , 3
TVR , 2
Cadillac , 2
Wiesmann , 2
Daihatsu , 2
Lexus , 2
Lada , 1
Lotus , 1
Proton , 1
Ssangyong , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Corvette , 1
Subaru , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kosov,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kosov Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:39 Vetura , Prishtinë

Golf 4 ( 14 vite ni pronar ne Kosov )

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:25 Vetura , Vushtrri

GOLF 5 1.9 TDI - GOAL - SHIBER - 2006 - I RI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:17 Vetura , Ferizaj

Bmw e30 320i Oldtaimer

11 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:54 Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A3 DISEL 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:09 Vetura , Prishtinë

GOLF 4 AUTOMATIK 1.9 TDI RKS 9 muj

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 Tdi 2012 AUTOMATIK ME DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:29 Vetura , Prizren

Makina me qera. Rent car. Makima per dasma. Jepet me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:19 Vetura , Mitrovicë

Shitet Audi A4 S-Line 1.9 Dizel Tdi Viti 2001 Rks 10 Muaj

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:55 Vetura , Prizren

rent a car. makina per nuse. vetura per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:43 Vetura , Gjakovë

Golf 7 highline 2.0

14 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:54 Vetura , Gjilan

GOLF 7 2.0 TDI DSG 187100Km���� AUTOMATIC

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:44 Vetura , Prizren

Golf 6 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:20 Vetura , Pejë

Bmw 320d ✅

Viti: 2023
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:18 Vetura , Pejë

Mercedes e220d Avantgarde ✅ RKS

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:22 Vetura , Mitrovicë

Shitet Tiguan 2.0 Tdi Dizel Regjistrim 5 Muaj Viti i Prodhim

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:59 Vetura , Pejë

Audi A4 1.9 TDI Quattro S line

4 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:53 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

POLO - 1.6 TDI 77 Kw - EKSTREM E RUAJTUR - E RE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:53 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 6 - 2.0 TDI - 2012 - STYLE

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:53 Vetura , Pejë

Citroen

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:17 Vetura , Prishtinë

OPEL ANTARA 4x4 2.2 CDTI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:10 Vetura , Pejë

Opell zafira 2.0 dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:52 Vetura , Mitrovicë

Shitet Mercedes Vito 2.2 6 shpejtsi Transporter me 3 ulse

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:45 Vetura , Prizren

Audi A3 1.6 TDI Viti 2011 (RKS)

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:40 Vetura , Prizren

Hyundai iX 35 2.0 CRDi Viti 2012 (RKS)

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:40 Vetura , Prizren

Golf 7 2.0 TDI Viti 2015 (RKS) DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 23:30 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 1.9 Tdi Dizel Viti 2001 Regjistrim 1 Vit Klimatronik

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 23:17 Vetura , Gjakovë

Mercedes E220

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 23:05 Vetura , Prishtinë

PASSAT B7 1.6 TDI AUTOMATIC

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 22:45 Vetura , Gjakovë

Mercedes e220

155 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 22:23 Vetura , Gjakovë

Mercedes

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 22:20 Vetura , Prizren

Vw up 1.0 benzin autimatic

8 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 16:59 Vetura , Prizren

Shes veturen Mercedes A160

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Qer 14:14 Vetura , Prishtinë

BMW 325d 2008 facelift

8 700 EUR

03 Qer 12:45 Vetura , Prishtinë

Bmw 318d 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 10:44 Vetura , Gjilan

BMW X5 3.0D

7 199 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 10:29 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ PASSAT 1.9 TDI 77 KW

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Qer 09:48 Vetura , Gjilan

Touran 2.0 tdi viti 2012 automatik f1

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 08:06 Vetura , Prishtinë

Shes Ford Focus 2012 full opcion (Lexim tabelave, AutoPilot,

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 21:19 Vetura , Prizren

Mercedes CLS 350 CDI Amg Line Look Facelift ( Ndrrohet )

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 21:15 Vetura , Prizren

Nissan Terrano 2.7 Diesel Manuel Me Klim RKS ( Ndrrohet )

5 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 21:15 Vetura , Pejë

Ford

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Qer 21:09 Vetura , Drenas

Pikap Fiat Doblo 1.3 dizell, viti 2005, rks 9 muj

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 18:57 Vetura , Gjakovë

Mercedes E220 Cdi

02 Qer 17:04 Vetura , Prishtinë

VW BORA 1.9 TDI VITI 05/2005 E RE

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kosov | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione