land rover | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Land Rover , 642
Opel , 44
Audi , 33
BMW , 27
Peugeot , 12
Seat , 12
Jeep , 9
Renault , 8
Rover , 8
Fiat , 7
Ford , 7
Citroën , 4
Škoda , 4
Smart , 3
Kia , 2
Mazda , 2
MG , 2
Nissan , 2
Volvo , 2
Chrysler , 1
Dacia , 1
Daihatsu , 1
Ferrari , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Lancia , 1
MINI , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe land rover,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj land rover Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:24 ,

Land Rover FreeLander Automatik

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 ,

SHES GOLLF 4.TDI 2001.ME 6 SHPEJTSI.

3 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:58 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:53 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:52 ,

CITROEN C5 HDI - AUTOMATK - RKS- VITI 2010 -

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:13 ,

Mercedes B200 automatik RKS

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 ,

MERCEDES S320 4MATIC PRESIDENTIAL RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 ,

Land rover 7

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:23 ,

Shitet Mercdes B180 CDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

1 950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03 ,

Landrover Diskovery 4 Rks 2011 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:53 ,

MERCEDES

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

MERCEDES S 320CDI 4MATIC PRESIDENCIAL RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

75 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:20 ,

PJES PER LAND ROVER DISCOVERY 2.5 TD5

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:20 ,

PJES DHE SERVIS PER GJIPA JAPAN AMERIKAN 4X4

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:19 ,

AUTO PJES PER LAND ROVER FREELANDER 2.0d td4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:18 ,

Pjesë për Land Rover Discovery 2.7 TDV6 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:17 ,

Pjesë dhe Servis për GJIPA

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:16 ,

Land Rover Discovery Sport

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:05 ,

SHES VETUREN LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2016

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:12 ,

Fellne 19 per Land Rover(Borbet) qmim i volitshem

270 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:27 ,

Land Rover Diskovery 4 2011 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 23:19 ,

VW GOLF VII 2.0

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 23:18 ,

TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Maj 17:41 ,

Defender 110

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 17:38 ,

Land rover - Freelander

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 12:46 ,

OKAZION LAND ROVER /FREE LANDER 2.2 DIESEL(8500€‎)

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 21:00 ,

Land Rover Freelander II

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 18:52 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 17:41 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd 6 shpejtesi 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 17:41 ,

Renault Megane 1.6 benzin 94000km RKS

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Maj 16:46 ,

Shitet Land Rover Freelander dizel i vitit 1999 (dhjetor)

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 14:31 ,

SHITET RANGE ROVER SPORT 2016 diesel

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Maj 11:44 ,

Oferte per marakli

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Maj 11:09 ,

shes land rover 2.0

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 10:04 ,

Land rover 2000

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 16:09 ,

RANGE ROVER EVOQUE FULL EXTRA !!!

19 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 01:11 ,

Mercedes-Benz ML 350 Blutec 4matic edition1

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 21:19 ,

Land Rover discovery 3 Bejm Ndrrim

8 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:07 ,

JEEP GRAND CHEROKEE

3 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 19:06 ,

Shes Land Rover Freelander

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 18:37 ,

Land Rover Freelander

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 09:08 ,

Braniku i pare për Land Rover Discovery Sport

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj land rover | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione