Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

me ndrrim me vetura rks | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 369
Audi , 210
Peugeot , 172
BMW , 132
Fiat , 111
Renault , 97
Ford , 62
Citroën , 35
Seat , 25
Mazda , 13
Nissan , 13
Alfa Romeo , 13
Škoda , 13
Chrysler , 10
Land Rover , 10
Toyota , 9
Hyundai , 8
Daewoo , 7
MINI , 6
Honda , 6
Jeep , 5
Jaguar , 4
Rover , 4
Volvo , 4
Lancia , 4
Chevrolet , 4
Dacia , 3
Suzuki , 3
Kia , 3
Daihatsu , 3
Saab , 2
Smart , 2
Aixam , 2
Tata , 2
Zastava , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Yugo , 1
UAZ , 1
Bentley , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me ndrrim me vetura rks,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj me ndrrim me vetura rks Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:40 Vetura , Ferizaj

Shitet mazda 6 2.0 dizel

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI NAVIGACION KLIMATRONIK RKS 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:53 Vetura , Lipjan

SHITET MERCEDESI 190 1.9 DIZEL RKS SHUM I RUJTUN

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:55 Vetura , Malishevë

VW CADDY 1.9SDI 1999 RKS 06/2023 044 336 055

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 Vetura , Mitrovicë

GOLF 4 TDI 1.9 DIZELL KLIMATRONIK ABS ESP AIRBAG BORDKOMPJUT

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:02 Vetura , Viti

KIA SORENTO 2.5 DIZELL 4x4 2005 AUTOMATIK RKS 7 MUJ

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:00 Vetura , Ferizaj

Ford Fiesta Benzi 1.4 RkS 5 Muj Viti 2006 Info 049559118

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:58 Vetura , Ferizaj

VW Pasat Dizel 1.9 TDI RkS 10 Muj viti 2003 Info 049559118

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:50 Vetura , Prishtinë

Mercedes A 180 CDI

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:19 Vetura , Prishtinë

Audi A8 Quattro

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:46 Vetura , Prishtinë

Audi A8 Automatik

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:40 Vetura , Prishtinë

BMW 216D vit 2017����

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 03:10 Vetura , Prishtinë

Shitet Passat B7 2.0 tdi DSG 2014

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 19:01 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Audi A4 1.9 TDI

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Mar 17:45 Vetura , Prishtinë

Shes Ford Focus 2012 full opcion (Lexim tabelave, AutoPilot,

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Mar 14:02 Vetura , Prizren

Mercedes E 350 CDI Automatik Me Leda RKS

34 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 09:41 Vetura , Ferizaj

Citroen c3 2012 e-HDI 1.6 diesel

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 02:25 Vetura , Prishtinë

Volvo v50

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 02:13 Vetura , Prizren

Peugeot 508 GT RKS

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 17:52 Vetura , Drenas

Passat 2 1.6 Benzine RKS 7MUJ +NDRRIM

1 150 EUR

29 Mar 17:37 Vetura , Deçan

Citroen C4 1.6

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 10:49 Vetura , Prishtinë

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 02:10 Vetura , Gjilan

SHES NISSAN ALMERA 2.2DCI VITI 2003 11RKS

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 01:52 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.5 Dizell Japan Viti 2000 Rks 05-10-2023

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 20:57 Vetura , Prishtinë

Bora 4 Motion 1.9 T(DI) RKS Viti 2002 Klimatronik

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Mar 19:22 Vetura , Prishtinë

Ford Focus 1.8 TDDI RKS 7 muj Viti 2001 Boj Ndrrim

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Mar 20:26 Vetura , Prizren

Shes-Ndrroj Fiesta 1.4 dizell, pikap 2012, 1 vit regjistrim

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 13:53 Vetura , Lipjan

Bmw 330d 2004 facelift automatik rks 1 vit

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 21:27 Vetura , Pejë

Opel Signum 2.2 Dti 2004 Me Rks

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 20:03 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw e34 530d m57

6 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Mar 18:37 Vetura , Gjilan

Renault Megane 1.5 Dizel -AUTOMATIK- -Rks 6Muj- Boj Ndrrim-

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 11:52 Vetura , Ferizaj

Mercedes B220 facelift 4 Mation Diesel 2015 full extra

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 20:56 Vetura , Fushë Kosovë

Opel vectra B 2.0 dti dizell rks 1vit boj ndrrim

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 21:35 Vetura , Prishtinë

Shitet peugeot 308 dizell 1.6 hdi rks 11 muj me klim

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 14:36 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 22:18 Vetura , Prishtinë

Golf 7 tdi 2.0

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 21:25 Vetura , Gjilan

PIKAPI PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 2010 -me klim

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 04:03 Vetura , Gjilan

Shitet audi a a4 benxin 1.6 në gjendje tmir

2 001 EUR

17 Mar 17:05 Vetura , Ferizaj

Shitet golf 6 plus (ndrrim)

9 300 EUR

16 Mar 19:31 Vetura , Prizren

Opel Zafira 1.9CDTI 7Ulse 6muj rks

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 22:10 Vetura , Viti

Citroen DS4 1.6 E-HDI ..+38344250262 ndrrim mund te kete

87 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 15:06 Vetura , Drenas

Passat 2 1.6 Turbo Dizel Interkuller +Ndrrim

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 15:42 Vetura , Prizren

Shes ose ndrroj Renault Scenic Rks

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 16:49 Vetura , Gjilan

Range Rover SPORT HSE

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 23:11 Vetura , Gjilan

passat b5 1.9 tdi Automatic

4 100 EUR

09 Mar 18:42 Vetura , Gjilan

Range Rover SPORT HSE

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 19:01 Vetura , Drenas

Opel Corsa 1.4 Benzin RKS 3Muj +NDRRIM

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 17:45 Vetura , Drenas

Opel Vectra 1.7 Dizel RKS 5MUJ Bojm Ndrrim

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj me ndrrim me vetura rks | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione