me qera | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 89
BMW , 47
Opel , 11
Škoda , 11
Acura , 11
Ford , 10
Ferrari , 7
Seat , 5
Peugeot , 5
Chevrolet , 4
Citroën , 3
Renault , 3
Aixam , 3
Nissan , 2
Toyota , 2
Hummer , 2
Hyundai , 2
Rover , 2
Lincoln , 2
Honda , 2
TVR , 1
Dacia , 1
Maserati , 1
Fiat , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Porsche , 1
Sot 18:43 ,

Rent a Car VEJSI

20 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:38 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

20 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 17:38 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:37 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim