mercedes 270 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 1179
Audi , 188
Opel , 179
BMW , 159
Renault , 60
Fiat , 58
Peugeot , 53
Ford , 52
Citroën , 50
Seat , 24
Jeep , 18
Alfa Romeo , 14
Škoda , 14
Hyundai , 11
Smart , 11
Toyota , 9
Mazda , 6
Nissan , 6
MINI , 6
Chevrolet , 5
Kia , 4
Ssangyong , 4
Rover , 4
Volvo , 4
Lancia , 4
Chrysler , 3
Honda , 3
KTM , 3
Porsche , 3
Suzuki , 2
MG , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Sot 22:08 ,

mercedes e 220 automatik 2011 rks 7muj full tiptop

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:04 ,

Mercedes B Class

15 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:04 ,

Passat

2 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 22:04 ,

Seat ALTEA

5 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:48 ,

VW T5 Transporter Me Rimorkjo 1.9 TDI Pa Dogan

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:43 ,

Passat b8 2.0TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 ,

SHES PIKAPIN RENAULT KANGO 2004 1.9 DCI 1 VIT RKS

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:46 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:46 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:45 ,

SHES Golf 4 Dizell TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:45 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:39 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:38 ,

Auto Arianiti Blejm Bmww pa dogan te gjitha Serit

555 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:36 ,

Shesim Bandash Per Vetura

555 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:35 ,

Peugeot 207 1.6 Benzin Manuel RKS ( Ndrrohet )

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:10 ,

Citroen c4.1.6hdi.automatik.

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:33 ,

Shitet RAdio Orginale Pioner Cd Usb Aux !Porosit!

65 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:30 ,

Shiten Fellnet Model i ri -Opel- nr 15

215 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 19:29 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:22 ,

Shiten Fellne 16 Per Golf 7 6 5 Tiguan Tauran Pass

245 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:21 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - 2011 - FULL EXTRA - RKS

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:14 ,

Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:14 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 19:14 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:09 ,

Xhip mercedes

2 750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:00 ,

Audi a3 2.0 tdi

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:00 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:00 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:59 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:58 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:58 ,

Opell vectra automatik

3 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:57 ,

Renault laguna rks 1 vit

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:55 ,

VW Seat 7 ulse

2 750 EUR

Sot 18:47 ,

Mercedes ml 270 dizel viti 2003

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

10 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:40 ,

Mercedes 190d 92 rks 6muj Urgjent

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 18:39 ,

Opel Astra J 1.7 CDTI dizell viti 2012-me doganë

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:38 ,

Opel Combo 1.7 dizell viti 2006-me doganë

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:32 ,

Mercedes E-Class Automaik

4 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:28 ,

Renault megane 1.5 dci

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 ,

Fiat punto 1.4 evo i doganuar

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:24 ,

Seat ibiza 1.6 tdi facelift i doganuar dhe homolog

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:23 ,

Mercedes E350 CDI AMG Sapo doganuar U SHIT

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:19 ,

Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:12 ,

Citroen c4 1.6 hdi exlusive

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:55 ,

VW T4 1.9 TDI RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim