Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes 250 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Mercedes-Benz , 2471
Opel , 27
Audi , 19
BMW , 17
Renault , 12
Peugeot , 11
Fiat , 9
Citroën , 7
Dodge , 6
Ford , 6
Chrysler , 5
Nissan , 4
Kia , 4
Hyundai , 3
Acura , 3
Mazda , 2
Seat , 2
Daewoo , 2
MG , 2
Jeep , 2
MINI , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Volvo , 1
Honda , 1
Pontiac , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes 250,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes 250 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:40 Vetura , Viti

Mercedes C 250 CDI 2013 4Matic Automatik AMG_Line RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 Vetura , Viti

Mercedes E 250 CDI AMG Automatik 4Matic 2013 me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:35 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen Nemo 1.4 hdi

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Sprinter 313 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:44 Vetura , Ferizaj

BLEJ MERCEDES 190 URGJENT 045693540

Dje 15:41 Vetura , Prishtinë

MERCEDES GLC 250 CDI 4 MATIC AMG LINE 204 PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:20 Vetura , Prishtinë

Mercedes Ml 420cdi AMG edition

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 10:30 Vetura , Gjilan

Mercedes-Benz GLC 250 AMG Line - 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Sht 12:29 Vetura , Drenas

Mercedes 250 Dizel Fabrikisht RKS +NDRRiM

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Sht 23:55 Vetura , Pejë

Shes Veturen Mercedes-benz C 250 CDI AMG Sport Plus Paket

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 12:44 Vetura , Vushtrri

mercedes 250 dizell viti 92

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Sht 09:48 Vetura , Prishtinë

Mercedes e class 220 250

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Sht 08:38 Vetura , Skenderaj

Glc 250 Mercedes

29 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 23:32 Vetura , Prishtinë

alumin fellne 15 per mercedes 190 250 c cllas

170 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 22:34 Vetura , Vushtrri

Mercedes 250D

1 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 22:31 Vetura , Shtime

Vetura në shitje Mercedes-Benz E 230

2 800 EUR

08 Sht 19:47 Vetura , Pejë

Mercedes 250

1 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 17:01 Vetura , Vushtrri

SHITET MERCEDES 250 RKS 2 MUJ. 1991 049-526-536

1 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Sht 08:00 Vetura , Gjilan

mercedes glk 250 buetec

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 21:50 Vetura , Besianë

Opel corsa 1.7 dizell 1 vit rks

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 12:29 Vetura , Gjilan

mercedes glk 250 buetec

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 14:20 Vetura , Gjilan

Mercedes glk 220 204 ps bluetec 4matic pa dogan

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Sht 12:19 Vetura , Gjilan

Mercedes A180 2.0 Diesel Automatik

7 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 11:12 Vetura , Drenas

Shes Mercedes c 220 viti 2005 disel 2.2

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 10:03 Vetura , Viti

Mercedes GLK-250 2.2 diesel

19 900 EUR

24 Gush 10:27 Vetura , Drenas

Mercedes 250 049450880

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Gush 13:31 Vetura , Gjilan

Mercedes benz glc 250

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Gush 20:27 Vetura , Ferizaj

MeRCEDES C-CLASS 250 4MATIC AMG LINE ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 14:43 Vetura , Mitrovicë

Mercedes C 250

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 11:38 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLK - 250 BLUETEC

23 000 EUR

19 Gush 08:12 Vetura , Ferizaj

MERCEDES-BENZ E250 CDI AUTOMATIC AMG LINE E KLAS E 250 CDI

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Gush 18:06 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura mercedes e250 kabriolet

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 14:54 Vetura , Vushtrri

Mercedes 250 D viti 91

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 11:43 Vetura , Burim

Mercedes 250

123 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Gush 03:23 Vetura , Lipjan

Blej mercedes 200 190 250 per pjes

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 03:16 Vetura , Lipjan

Shesmi pjes per mercedes 190 200 250

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 14:29 Vetura , Prizren

Mercedes Benz E 250 4 matic

12 900 EUR

16 Gush 14:32 Vetura , Ferizaj

Mercedes-Benz 250 Bluetec

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 11:20 Vetura , Ferizaj

Mercedes

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Gush 04:23 Vetura , Prizren

Mercedes Automatik Urgjent!

2 399 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 04:50 Vetura , Gjilan

Mercedes-Automatik

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 22:59 Vetura , Gjilan

Mercedes 250

Viti: 1985
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Gush 03:12 Vetura , Prizren

Mercedes Benz Automatic

2 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 02:03 Vetura , Prizren

Mercedes Benz Per Marakli

2 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 15:19 Vetura , Pejë

Audi a7 3.0 2011 rexhistrimi i dyt ne kosov

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 23:04 Vetura , Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

02 Gush 18:51 Vetura , Pejë

mercedes benz 250

25 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Gush 18:51 Vetura , Pejë

mercedes benz 250

25 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes 250 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione