mercedes B klas | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 3
Peugeot , 3
Ford , 2
Audi , 1
Citroën , 1
Daihatsu , 1
Ferrari , 1
MINI , 1
Opel , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes B klas,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes B klas Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:33 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:26 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:57 ,

Shes Mercedes C klas

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:53 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

Histora e veturës

12 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Qer 08:46 ,

Ushitt flmmmm

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 16:49 ,

Shitet utgjent Mercedes B

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 15:21 ,

MERCEDES C KLAS 180 B AMG 2011

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:24 ,

Pjes per A Klas 140b

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 00:24 ,

Mercedes b200 rks

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 08:53 ,

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

Histora e veturës

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:41 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:36 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 18:35 ,

Jan....shitt

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:17 ,

Shes.fellne.R.13.me 4. Shtrafa.ndrim.me.14.15.she

Histora e veturës

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

Histora e veturës

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

U shit

Histora e veturës

40 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 12:23 ,

mercedes a klas 17 0 cdi pa dogan

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Jan 17:48 ,

Ushit u shit flm

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 02:24 ,

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 22:00 ,

Merceses b200 2008 rks 7 muj

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 09:45 ,

Mercedes-- B klas 180

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 09:20 ,

Mercedes-benz B class/klas

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Tet 20:46 ,

Shitet

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Tet 21:36 ,

Shes pezho 307 2.0 dizell

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 18:20 ,

Mercedes b200 cdi 2008 rks

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 15:16 ,

U shit

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:15 ,

U shit

Histora e veturës

650 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:07 ,

Jan shit flm merrjepe

Histora e veturës

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:06 ,

Jan shit

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:04 ,

Jan shit

Histora e veturës

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 15:46 ,

0000

Histora e veturës

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 19:52 ,

U shit

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 19:26 ,

Shes mercedes 190 dizell viti 86

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 20:27 ,

Mercedes B klas 200 CDI Automatik 2006

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 19:14 ,

Shes mercedes 190 dizell viti 86

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 11:07 ,

fellne 16 me Goma Sava viti 2019 1 jav prorta

Histora e veturës

320 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 12:48 ,

Fellne 16 me Goma Dimri dhe te veres

Histora e veturës

240 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 02:14 ,

Mercedes b klas 200 cdi pa dogan����

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 22:20 ,

Seat Ibiza 2009 i sapo regjistrum

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 19:41 ,

Mercedes b klas dizell automatik 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 08:39 ,

Mercedes01

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 21:54 ,

U shit bisha

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 10:32 ,

Shiten 4 Guma dimrit 16. Me bandash. Mercedes

Histora e veturës

100 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Jan 21:19 ,

Vetura me shumic ne gjermani Mercedes VW

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes B klas | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione