mercedes benz c | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 43
Opel , 25
BMW , 24
Peugeot , 18
Ford , 10
Renault , 8
Seat , 7
Fiat , 7
Toyota , 4
Škoda , 4
Hyundai , 4
Citroën , 4
Smart , 3
Suzuki , 2
Lancia , 2
Porsche , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Chrysler , 1
Acura , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Bentley , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes benz c ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes benz c Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:40 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 ,

MERCEDES BENZ C-Class

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:53 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

Histora e veturës

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:52 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

Histora e veturës

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:50 Shitorja ,

Mercedes B 180 Cdi Viti 2013 Automatik Me Dogan

Histora e veturës

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:45 ,

VW Touran 2.0 TDI 2013 DSG Dogan+Homolgim

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:45 ,

VW Golf 7 1.6 TDI (I) 2013 Manual

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:44 ,

Audi A3 1.6 TDI 77kw 11/2009

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:44 ,

Shitet Plini

Histora e veturës

200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:44 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2013 Pa Dogan

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:44 ,

VW Tiguan 2.0 TDI AUTOMATIK 2013������

Histora e veturës

13 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:58 ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN RKS - 2004

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

MERCEDES BENZ E 270 CDI W211 AVANTGARDE RKS

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:13 ,

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

Histora e veturës

31 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:06 ,

Shes VW Polo 1.6 TDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:46 ,

Shes Polo 1.6 TDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:31 ,

Mercedes Benz C 350 Amg Viti 2012 RKS

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:28 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI TABELA RKS 2010

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 ,

SEAT LEON 1.9 TDI TABELA RKS 2010

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2012

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:28 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DCI / VITI 2005

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:44 ,

MERCDES- BENZ C220 AVANGARD RKS

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:59 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-45miKM-RksFullExtra

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 16:59 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

Histora e veturës

4 290 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:58 ,

Mercedes Benz C220 CDI

Histora e veturës

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:54 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

Histora e veturës

6 550 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:53 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:41 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:43 ,

Mercedes Benz A180 CDI Automatik i Sapo Doganuar 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:41 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik Avantgarde

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:54 ,

MERCEDES BENZ C KLASSE 2.2 CDI AUTOMATIK FACELIFT

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:51 ,

MERCEDES BENZ C KLASSE 2.2 CDI AUTOMATIK FACELIFT

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:41 ,

Mercedes c350 CDI Avantgarde

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:32 ,

FIAT 500 1.3 BENZIN RKS VITI 2009

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes benz c | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione