mercedes e 2.2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 26
Peugeot , 5
Ford , 5
Citroën , 4
Fiat , 3
Renault , 3
BMW , 2
Mazda , 1
Toyota , 1
Chrysler , 1
Honda , 1
MG , 1
Jeep , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes e 2.2,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes e 2.2 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:46 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 ,

MERCDES- BENZ C220 AVANGARD RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 ,

Mercedes E 220 cdi 1vjet rks

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:48 ,

Mercedes-Benz C klas 2.2 Cdi rks klim abs esp

2 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:47 ,

Mercedes E 250 CDI 4 Matic /////AMG Viti 2014 Automatic

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:46 ,

Shes Mercedes E klas 2.2 CDI Viti 2000 Manuall 6+R

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:48 ,

Mercedes GLK 220 4Matic BLUETEC

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

MERCEDES

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:58 ,

MERCEDES VITO 2.2 CDI - AUTOMATIK/TIPTRONIK KLIM TEMPOMAT

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:55 ,

Citroen Jumper 2.2hdi

5 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:01 ,

Mercedes E-class 2.2 CDI Avangard RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:18 ,

Mercedes Benz Rks C200 2.2

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 13:31 ,

Mercedes Benz e220 CDI Blueefficiency automatik RKS

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 10:53 ,

Mercedes Sprinter

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:26 Shitorja ,

Mercedes-Benz C200 CDI-Diesel Automatik -12

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 09:06 ,

MERCEDES C 2.2 AUTOMATIK **FACE LIFT** 2012 1 VIT RKS

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 21:31 ,

Mercedes Vito 111 CDI 2.2 max Shitet / Ndrrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 10:01 ,

Mercedes C220 AMG Packet 4 Matic 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 20:08 ,

Mercedes E 220 AUTOMATIK RKS 7 muj

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 11:26 ,

Merceses E klas 2.2 CDI Viti 2000 (RKS)

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 11:38 ,

Mercedes GLK 220 4Matic BLUETEC

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:39 ,

Mercedes Benz 2.2 Disel Old Timer -1972-

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 09:16 ,

Kombi T4

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 17:54 ,

Honda Civic

7 190 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 00:06 ,

Mercedes Benz E 2.2

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 16:57 ,

Mercedes c200

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 14:40 ,

Mercedes Benz E Class 2.2 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 10:36 ,

Mercedes E 2.2

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 23:07 ,

Mercedes E250 Avantgarde

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 17:06 ,

Mercedes E 2.2

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 22:49 ,

Mercedes e250 Avantgarde

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 13:20 ,

Mercedes-Benz Vito 111

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Pri 11:12 ,

shitet mercedes E 220

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 11:13 ,

SHES MERCEDES E 220 DIZEL 2.2 VITI 1997 RKS 3 MUJ

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 16:14 ,

Mercedes c200 cdi 2.2 avangard RKS 2010

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 09:01 ,

SHES MERCEDES E 220 DIZEL 2.2

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 11:00 ,

Mercedes Benz C220 rks 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:12 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 20:51 ,

Mercedes E250 CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 14:54 ,

Mercedes E250 Avantgarde

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 21:50 ,

Mercedes Vito 2.2 AUTOMATIK

55 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 07:51 ,

Mercedesit c220 Cdi Disell 1999

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 13:20 ,

U SHIT

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 08:09 ,

Mercedes 250 gjendje tiptop

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 16:42 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 23:27 ,

Shitet Mercedes Vito

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 17:27 ,

E class 2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 23:53 ,

Pjes Per Mercedes cklas 204 seria cdi 2009 2.2 dizell

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Shk 22:07 ,

Mercedes

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 18:02 ,

Caddy 2.0 SDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes e 2.2 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione