Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ndrrim - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 13277
Mercedes-Benz , 5240
Opel , 5169
Audi , 3414
BMW , 2766
Renault , 1831
Peugeot , 1676
Fiat , 1427
Ford , 1395
Citroën , 856
Seat , 347
Nissan , 332
Alfa Romeo , 295
Škoda , 258
Hyundai , 243
Kia , 238
Mitsubishi , 224
Land Rover , 209
Jeep , 187
Mazda , 170
Acura , 154
Volvo , 153
Chrysler , 143
Toyota , 128
Rover , 113
Smart , 112
MINI , 108
Suzuki , 91
Chevrolet , 89
Honda , 77
Jaguar , 53
Daewoo , 46
Lancia , 45
Aixam , 41
Dacia , 39
Alpina , 33
Ssangyong , 32
Lada , 31
Dodge , 30
Porsche , 30
Zastava , 27
Daihatsu , 27
Saab , 25
Yugo , 25
Isuzu , 19
Cadillac , 19
Lincoln , 16
Tata , 13
Hummer , 12
Artega , 12
Bentley , 12
Subaru , 12
Piaggio , 11
Ferrari , 9
Maserati , 8
Pontiac , 7
MG , 6
Infiniti , 6
GMC , 6
Wartburg , 5
Bugatti , 5
BAIC , 4
Proton , 4
Grecav , 4
UAZ , 4
KTM , 4
Spyker , 3
Lotus , 3
Triumph , 2
TVR , 1
Buick , 1
Talbot , 1
Wiesmann , 1
NSU , 1
Landwind , 1
Trabant , 1
Corvette , 1
Maybach , 1
Tesla , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ndrrim,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ndrrim Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:03
Linku:
Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes-Benz e220 - 4matic 049 352 361

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Sot 13:44
Linku:
Vetura , Drenas

Shitet audi q5 3.0.2016 e doganuar rks e servisuar

1 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:24
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 118D

12 600 EUR Price Reduced


Sot 17:15 Vetura , Vushtrri

SHITET GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:14 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ PASSAT CC 2.0 TDI 5 ULSE

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:14 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 6 shpejci 7 ULSE

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:12 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ TOURAN 2.0 TDI 6 shpejci 1 bregasne

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:12 Vetura , Viti

Seat Leon Fr 2.0 TDI 2015 Automatik Dsg Me Dogan Te Paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:12 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ TOURAN CROSS 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:12 Vetura , Vushtrri

SHE NDRROJ MECEDES C CLAS 220 CDI 6 SHPEJCI

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:12 Vetura , Viti

BMW X3 2013 Automatik Xdrive 20d Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:11 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ OPEL ZAFIRA 2.0 dizel 7 ULSE

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:10 Vetura , Viti

Opel Zafira 1.7 Cdti 2014 Me 7 Ulse Me Dogan Te Paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:10 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ MERCEDES C CLAS 220 CDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:10 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ AUDI A4 2.0 TDI PANORAM AUTOMATIK TIP TRONIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 Vetura , Viti

Polo 1.6 TDI 2013 Manual 90 Ps Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:09 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:09 Vetura , Viti

Golf 6 1.6 TDI 2010 Manual RKS 10 MUJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online
Sot 17:09 Vetura , Viti

Mercedes C200 CDI 2013 Automatik Avangarde Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:08 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ TOURAN 1.9 TDI 77 KW 6 SHPEJCI VITI 12/2010

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:08 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ GOLF 7 SPORTVAN 1.6 Tdi

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:08 Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 TDI 2013 Automatik Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:07 Vetura , Viti

Golf 6 Plus 1.6 TDI 2013 Manual Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:07 Vetura , Viti

Kia Sorento 2.5 Dizell 2005 Automatik 4x4 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Sot 17:05 Vetura , Viti

Seat Leon 1.6 TDI 2016 Automatik 110 Ps Me Dogan Te Paguar

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:04 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2015 Manual 110 Ps Me Dogan Te Paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:03 Vetura , Viti

Mercedes E220 CDI 2013 Automatik 170 Ps Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:03
Linku:
Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes-Benz e220 - 4matic 049 352 361

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Sot 17:03 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automatik Dsg Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:02 Vetura , Viti

Peugeot 5008 1.6 BlueHdi 2015 Automatik Me Dogan Te Paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:01 Vetura , Viti

Audi A4 2.0 TDI 2014 Automatik Quattro S’Line Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:01 Vetura , Viti

Mercedes ML 350 CDI 2009 Automatik 4 MATIC Facelift RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:01 Vetura , Viti

Polo 1.6 TDI 2018 Manual Me Dogan Te Paguar

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:00 Vetura , Viti

Citroën C4 1.6 HDI 2012 Automatik RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 16:59 Vetura , Viti

Bmw 3 Automatik 2013 LUXURY 143 Ps Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:23 Vetura , Ferizaj

Golf 8 2.0 TDI DSG /29mij/ KM

28 400 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:12 Vetura , Mitrovicë

Yamaha WR450F Enduro 2021 ndrrim me vetur

7 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:11 Vetura , Mitrovicë

BMW 535D karavan 5300 Euro qmimi fiks.

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:03 Vetura , Pejë

Ford

3 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 15:48 Vetura , Gjakovë

Shitet edhe Ndrrohet opel vektra 2.5i V6 170 ps

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:35 Vetura , Ferizaj

SHES PEUGEOT 1.4 HDI AUTOMATIK VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:14 Vetura , Skenderaj

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:13 Vetura , Ferizaj

SHES TIGUAN 2.0 DIZEL DSG AUTOMATIK VITI 2015

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:10 Vetura , Lipjan

��SHITET MERCEDES E-CLASS 220CDI BLUETEC 9G 2015 1VIT RKS��

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 Vetura , Ferizaj

Shes tiguan Dsg automatik 2.0 dizel viti 2015 full opsion

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 Vetura , Lipjan

Automatik bmw 320. 2.0 d viti 2002 rks ni vit

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:58 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.4 TSI BlueMotion viti 2014 RKS

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 Vetura , Prishtinë

Polo 1.4 TDI Automatik 2016 pa dogan bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:40 Vetura , Prishtinë

VW AMAROK 2.0TDI 4motion 2012 I DOGANUAR RKS Mundesi Ndrrim

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 1.6 e-HDI Viti 2015

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 Vetura , Dardanë

shitet pasati 1.9 turbo fabrikisht rks 5 muj

1 290 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:59 Vetura , Gjilan

Shitet Tiguani

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ndrrim | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Ndrrim në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • ndrrim në kategorinë Makina
  • Ndrrim në kategorinë Vetura | Jeep | Cherokee
  • Ndrrim në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Ndrrim në kategorinë Vetura | Hyundai | i30
  • Ndrrim në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • ndrrim në kategorinë Vetura | Peugeot | 308
  • ndrrim në kategorinë Vetura | Fiat | Bravo
  • Ndrrim në kategorinë Vetura | Hyundai | Santa Fe
  • ndrrim në kategorinë Vetura | Ford | Focus

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione