Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

nissan navara - Vetura Të gjitha në Kosovë

Nissan , 308
Citroën , 5
BMW , 4
Dodge , 4
Peugeot , 4
Chrysler , 3
Renault , 3
Audi , 2
Opel , 2
Daewoo , 1
Fiat , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Mazda , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nissan navara,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj nissan navara Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Qer 04:07
Linku:
Vetura , Prishtinë

Nissan Navara

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 09:09 Vetura , Pejë

Nissan navara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:12 Vetura , Ferizaj

Nissan Navara 2.5 cdi 2015

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:49 Vetura , Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:48 Vetura , Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:44 Vetura , Prizren

Doge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:38 Vetura , Prizren

Passat 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:36 Vetura , Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 08:26 Vetura , Burim

Nissan navara

1 EUR Price Reduced

07 Qer 09:47 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Qer 09:46 Vetura , Klinë

Blejm vetura te aksidentuara

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 07:10 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 07:10 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Qer 07:09 Vetura , Drenas

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 11:48 Vetura , Pejë

Nissan navara

1 111 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 11:46 Vetura , Therandë

Defender 2.7 4X4

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Qer 10:23 Vetura , Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 04:07 Vetura , Prishtinë

Nissan Navara

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 11:56 Vetura , Therandë

NISSAN NAVARA

5 EUR

03 Qer 22:40 Vetura , Drenas

PJESE PER NISSAN NAVARA 2.5-2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 22:39 Vetura , Drenas

PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 22:36 Vetura , Drenas

Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 22:31 Vetura , Drenas

NISSAN NAVARA -PATHFINDER 2007 PJES

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 20:13 Vetura , Gjakovë

Nissan navara

550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 13:02 Vetura , Gjilan

L200 mitsubish navara toyota hilux nissan

11 500 EUR

31 Maj 11:47 Vetura , Prizren

Dodge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 12:25 Vetura , Besianë

Nissan navara 2010 2.5 dizel 4x4 Me dogan

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 23:56 Vetura , Deçan

Nissan navara 2.5 TD shum i rujtun

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 11:17 Vetura , Ferizaj

Nissan Navara 2.3

36 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 00:04 Vetura , Malishevë

Nissan Navara 4x4

11 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:12 Vetura , Malishevë

Shitet Nissan Navara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:59 Vetura , Dardanë

Nissan Navara

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 10:02 Vetura , Gjilan

Nissan Navara 2.5D ����

13 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 00:07 Vetura , Therandë

NISSAN NAVARA

48 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 14:45 Vetura , Skenderaj

Blejm te gjitha markat e veturave

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 14:44 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 14:44 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Maj 14:43 Vetura , Kaçanik

Blejm vetura te aksidentuara

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Maj 23:21 Vetura , Pejë

Nissan navara

4 750 EUR

14 Maj 21:44 Vetura , Dardanë

Nissan Navara Double Cab 2.5����

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 02:34 Vetura , Pejë

Nissan navara

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 10:30 Vetura , Deçan

Nissan navara 2.5 D i sa po ardhur ����

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 11:30 Vetura , Burim

Nissan navara

1 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 09:32 Vetura , Prishtinë

blej vetura te aksidentuara

23 Pri 09:32 Vetura , Pejë

Blej vetura te aksidentuara

23 Pri 09:25 Vetura , Fushë Kosovë

blej kerre te aksidentuara

22 Pri 17:52 Vetura , Gjilan

Nissan Navara 2.5 2010

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 01:55 Vetura , Therandë

Nissan Navara 2.5

11 EUR

10 Pri 18:54 Vetura , Burim

Nisan Navara

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nissan navara | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione