opc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 141
Audi , 1
BMW , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opc,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opc Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Sht 12:55
Linku:
,

Opel Calibra V6

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

14 Sht 23:56 ,

Opel insignia 2 8 opc 325 ps

Histora e veturës

15 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 12:55 ,

Opel Calibra V6

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Sht 04:41 ,

Opel Meriva OPC

Histora e veturës

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Sht 09:57 ,

Opel zafira 2.2 opc line

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 12:51 ,

Opel insignia 2.0 Cdti

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Gush 08:40 ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 13:47 ,

U Shit - Opel Insignia OPC - Line - 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 07:46 ,

Shes opel Meriva

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 09:25 ,

Shitet vecter c

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 22:47 ,

Opel Zafira 2004 opc line (automatic)

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 23:35 ,

Opel corsa 1.7cdti 2004

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 13:21 ,

Opel Corsa D 2012 OPC line 1.7 CDTI

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 16:11 ,

Astra Opc

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 10:09 ,

BMW E46 320DIZEL��AUTOMATIK��FACELIFT FULL OPC

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 08:23 ,

shitet opc

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 21:05 ,

OPEL ASTRA H OPC LINE

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:27 ,

Opel Zafira opc

Histora e veturës

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 01:13 ,

Opel insignia opc

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 02:44 ,

Opel Insignia OPC

Histora e veturës

12 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Tet 15:32 ,

Shitet opel opc.

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 23:54 ,

Motorr opel OPC DEFEKT 2.0 TURBO BENC

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 11:34 ,

Opel Insignia OPC Disell

Histora e veturës

12 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Sht 13:05 ,

Opel astra g 2001 2.0 16v opc edition

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 11:19 ,

RENAULT MEGANE 1.9 DCI 6 SHPEJTSI V.P 2003 RKS

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 13:04 ,

Opel zafira(opc look)

Histora e veturës

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 15:22 ,

i shitur

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Sht 09:03 ,

Opel

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 13:37 ,

Opel insignia A 2.0DTH Sport turer Opc line.

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 12:08 ,

Opel Corsa OpcLine 1.3 CDTI 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Korr 01:59 ,

Opel astra opc ne shitje ose ndrrim

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 22:49 ,

Opel Meriva OPC 1.7 CDTI

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 00:48 ,

OPC Line

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 13:55 ,

Opel Corsa 1.7cdti OPC

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Qer 21:15 ,

Pjes per Opel Zafira 2.0 OPC Turbo

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 15:12 ,

Opel Corsa OPC 1.7cdti

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Qer 00:24 ,

Opel meriva OPC

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 00:12 ,

Opel Vectra C Caravan OPC Line 2008

Histora e veturës

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Pri 00:32 ,

OPEL ZAFIRA 2007, 1.9 CDTI

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 09:55 ,

pjese per opel zafira

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 21:59 ,

Opel zafira 1.9 DISEL (OPC) AUTOMAIK

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Shk 19:56 ,

Opel zafira opc

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 13:02 ,

Opel Lnsigna 2.0 CDTI 163 CH INFINiTY

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 16:49 ,

Opel astra H Opc

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opc | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

opc opc opc Opc opc

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione