opel astra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Opel , 6403
Audi , 281
BMW , 224
Renault , 93
Fiat , 82
Peugeot , 81
Ford , 73
Citroën , 68
Seat , 28
Škoda , 26
Alfa Romeo , 22
Jeep , 21
Hyundai , 17
Acura , 15
Smart , 15
Nissan , 11
Toyota , 11
Volvo , 9
Mazda , 8
Rover , 8
Chevrolet , 8
Chrysler , 7
Kia , 7
Porsche , 7
MINI , 4
Suzuki , 4
Ssangyong , 3
Dodge , 3
Aixam , 3
Lancia , 3
KTM , 3
Alpina , 2
Artega , 2
MG , 2
Daihatsu , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Honda , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Daewoo , 1
07 Gush 14:36
Linku:
,

OPEL Astra Fullë extrra i Sapo DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 12:10
Linku:
,

OPEL ASTRA 1.7 ECOTEC sa po DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 12:12
Linku:
,

OPEL Astra Fullë extrra i Sapo DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22
Linku:
,

RENAULT CAPTUR 1.5 DIESEL AUTOMATIK FULL EXTRA

12 990 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Sot 22:35 ,

OPEL ASTRA G 2.0 DTI RKS 2003

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:33 ,

OPEL ASTRA J

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:32 ,

U shitt

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:31 ,

Opel Astra 2.0Cdti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:30 ,

Shitet Opel Astra 1.4 B, 3600 Euro

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:30 ,

Alfa ROMEO 159 1.9 JTd

3 999 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:29 ,

Peugeot 308 SW 1.6ehdi EKSTRA 136mi km origjinale

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:25 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:25 ,

Audi A6 Sline Viti 2006 Diesel 2.0

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:23 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:23 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:22 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:22 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:21 ,

VW CADDY MAXI 2011 ME KLIMË

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 ,

VW CADDY 2.0 SDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:15 ,

Opel Corsa C 1.8 GSI Benzin Klim RKS

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:15 ,

VW Caddy 2.0 SDI Manuel RKS

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:08 ,

OPEL ASTRA

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:45 ,

BMW-X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:45 ,

Passat disel 2011 ����

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:44 ,

Shitet Kuka Per Reno scenik grande

85 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 21:43 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:42 ,

Shesim Goma rezerv Per vetura +38345207664

555 555 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:41 ,

Shesim Bandash te thjesht per vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:38 ,

MERCEDES B180 CDI 7 G TRONIC 2012 / ME DOGAN

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:38 ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN HOMOLOGIM

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

Mercedes C220 CDI FACELIFT AUTOMATIK

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

MERCEDES E200 CDI AUTOMATIK FULL EXTRA

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:38 ,

AUDI A4 2.0 TDI MODEL I RI / ME DOGAN HOMOLOGIM

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

BMW 320 D 184ps FACELIFT / ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

AUDI A3 1.6 TDI / PANORAM / LLEDA / RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:34 ,

Mercedes E220 avantgarde

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:34 ,

VW BORA 1.9 TDI 90 PS KLIM RKS 1 VIT

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:28 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:28 ,

Audi A3 SportBack 2017 - 2.0 TDI - S Tronic

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:27 ,

BMW X1 2.0D Xdrive viti 2019-2020 NEW nga CH extra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:25 ,

T5 Transporter 1.9 TDI Manuel Pa Dogan Me Ulse

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:25 ,

Mercedes ML 350 Blutec RKS ( Ndrrohet )

26 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:22 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:18 ,

Shiten Fellne 16 Per Golf 7 6 5 Tiguan Tauran Pass

245 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:16 ,

Fellne Per Pexho Dhe Citroen 15qe Per Modele Te Ri

155 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:12 ,

OPEL ASTRA G 1.8 BENZIN ECO TEC/ Ndrrim i Mundshem

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 ,

OPEL ASTRA 1.8 ECO TEC - Ndrrim i Mundshem

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 ,

OPEL ASTRA G 1.7DTI *Matorr Japan*Klim Funksionale

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 ,

CITROEN C4 PICASSO 1.6 Dizell - RKS - VITI 2010 -

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:02 ,

BMW 318 - 2.0 DIZELL - RKS - VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:02 ,

BMW 118 - AUTOMATIK - RKS - VITI 2010 -

7 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:56 ,

Opel astra 1.7 cdti 6 shpejtsi 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Në fillim