opel astra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 7196
VW Volkswagen , 1148
Audi , 279
BMW , 233
Renault , 104
Peugeot , 92
Ford , 91
Fiat , 82
Citroën , 51
Seat , 34
Škoda , 24
Jeep , 21
Alfa Romeo , 19
Toyota , 18
Hyundai , 17
Smart , 17
Acura , 14
Mazda , 10
Land Rover , 10
Volvo , 10
Nissan , 9
Kia , 9
Porsche , 7
MINI , 6
Suzuki , 6
Rover , 6
Chrysler , 5
Ssangyong , 5
Daihatsu , 5
Lancia , 5
Honda , 4
Aixam , 3
Chevrolet , 3
KTM , 3
Alpina , 2
Artega , 2
MG , 2
Isuzu , 1
TVR , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Daewoo , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel astra ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel astra Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 16:00
Linku:
,

Opel Astra 1.9 cdti

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 16:04 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:03 Shitorja ,

Opel Astra (120mije km)

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:03 Shitorja ,

Opel Astra

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 ,

Shitet Opel Astra 1.6 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:46 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:42 ,

Tiguan 4 Motion

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:42 ,

Tiguan 4 Motion

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:40 ,

OPEL ASTRA J 2011 1.7 CDTI 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:39 ,

OPEL ASTRA G2.0 DTI ME KLIM VITI 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:39 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:39 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN 8-MUAJ RKS 2005

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:38 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:34 ,

Peugeot 307

2 444 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:34 ,

Peugeot 1007 ****Nderrim****

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 ,

Mercedes Benz B-Class AUTOTRONIK

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:33 ,

Passat 1.9 TDI

3 299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:33 ,

Renault Megane-Scenik 2005

2 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:33 ,

Renault Modus

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:33 ,

Opel Corsa

1 888 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:33 ,

Opel Astra

1 777 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:33 ,

Peugeot 307

2 444 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:30 ,

Opel Astra 1.6 Benzin 2002

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 ,

VW PASSAT 2.0 TDI CC KLIMATRONIK ULSE GJYSEM LEKUR - 2009

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI START STOP DISTRONIK KAMER RKS -2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:20 ,

Blej vetura me tabela te huaja per pjes

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:19 ,

OPEL ASTRA 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS 1 VIT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 ,

MERCEDES ML 320 - 4MATIC - BLUETEC - AUTOMATIK - VITI 2008 -

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 ,

VW PASSAT B7 - 2.0 TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2012 - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:15 ,

MERCEDES E300 - BLUETEC - VITI 2013 - AUTOMATIK F1 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 ,

Vw golf 6 team 2,0 tdi 140 ps 6shpejsi viti 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

Opel Astra J

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:11 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:11 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:11 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:11 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:11 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:11 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:10 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:10 ,

Opel Astra G 2.0 DTI V.p2003 Rks 11 Muj

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 Shitorja ,

2017 OPEL ASTRA Tourer

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:52 ,

Shes Opel Astra 1.9 Cdti Rks 6 Muj 2006

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:52 ,

VW GOLF 3 1.9 DIZELL RKS VITI 93

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:50 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI NGA GJERMANIA 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 ,

Opel astra 1.6 benzin/plin, 95

550 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2012 / FACELIFT / ME DOGAN

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:45 Shitorja ,

MERCEDES B200 CDI AUTOMATIK 2009 / RKS

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45 Shitorja ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 2014 / ME DOGAN

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel astra | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione