opel astra 1.3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 73
Ford , 17
Fiat , 10
Lada , 1
BMW , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Hyundai , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Artega , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel astra 1.3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel astra 1.3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Gush 10:55
Linku:
,

Shitet Opel Astra 1.3 Dizel Kombi

Histora e veturës

3 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:01 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2012

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:01 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:46 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI (Dizell) / Viti 2011 / PA DOGAN

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

Shitet Ford KA, 1.3 TDCI (Dizell)

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 08:28 ,

Corsa 1.3 cdti facelift i doganuar 2012

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:09 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 02:04 ,

Shitet ose ndrrohet touareg 2.5 automatik Rks

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:31 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 22:20 ,

Opel Corsa 1.3 dizell

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Gush 22:20 ,

Seat Ibiza 1.2Tsi 105hp Ndrrim

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Gush 10:55 ,

Shes pikapin Opel Astra 1.7 2003

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 10:55 ,

Shitet Opel Astra 1.3 Dizel Kombi

Histora e veturës

3 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 21:15 ,

Shes Pikapin Opel Astra 1.7 Motorr Japan

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 11:27 ,

Opel Astra H 1.3 CDTI 2006

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 15:56 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Korr 20:23 ,

Opel Astra

Histora e veturës

3 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 09:48 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 20:12 ,

Suzuki Jimny transporter

Histora e veturës

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Korr 23:03 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Histora e veturës

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 19:25 ,

Shes Hyundai Tucson 2.0 crdi 4x4WD

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 13:05 ,

Lada riva 1.3 benzin

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 09:08 ,

Pjese per Opel Astra H Benzine & Diesel

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 09:12 Shitorja ,

Vetura të ndryshme Opel

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Maj 19:48 ,

Bmw e36

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Pri 17:53 ,

VOLVO V50 1.6 dizel

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

Histora e veturës

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 13:29 ,

Ford fiesta 1.3 benzin pa dogan

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Mar 10:25 ,

U shittt

Histora e veturës

280 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 16:42 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 21:26 ,

U shittt

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 21:18 ,

U shitt

Histora e veturës

370 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 10:57 ,

Shitet Caddy 2.0 SDi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 18:02 ,

Caddy 2.0 SDI

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 19:01 ,

Ford Fiesta

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Jan 14:30 ,

opel astra 1.3 dizel pikap pa dogan 2007

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 13:31 ,

- Opel Corsa - TDCI - 1.3 - 2009 -

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 11:00 ,

Shes Pikap 044718665

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 01:18 ,

U shittt

Histora e veturës

399 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 15:06 ,

Shitet - Ndërrohet

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 07:33 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Sht 16:36 ,

Shitet Fordi regjistrim deri në Qershor 2021

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 14:12 ,

Shitet Fordi ose ndërrohet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 08:18 ,

Shes-Ndërroj Ford 2.0 TDci

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 18:09 ,

Shitet Opel Astra H 1.3 CDTI

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Qer 00:14 ,

Opell

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel astra 1.3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione