Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel astra 2.0 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 1753
Audi , 218
BMW , 168
Peugeot , 79
Ford , 69
Renault , 66
Citroën , 54
Fiat , 50
Seat , 23
Škoda , 17
Hyundai , 15
Alfa Romeo , 14
Volvo , 12
Jeep , 11
Land Rover , 10
Smart , 10
Chrysler , 8
Nissan , 7
Toyota , 7
Mazda , 6
Kia , 6
Rover , 6
Lancia , 6
MINI , 5
Suzuki , 5
Daihatsu , 5
Porsche , 5
Acura , 4
Chevrolet , 3
Alpina , 2
Honda , 2
Daewoo , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
TVR , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel astra 2.0,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel astra 2.0 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:26 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:26 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:00 ,

WV TOUREG 3.0 TDI 4 MOTION FACELIFT PANORAM

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:00 ,

SEAT LEON 2.0 TDI VITI 2012 FACELIFT ����

8 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 ,

Kreveta me dyshek 45€ 045-964-609

45 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:28 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:38 ,

Vw golf 6 match 2,0 TDI Automatik-tiptronik viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:30 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:30 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:25 ,

Shitet Opel Astra 2.0 Dizel Automatik 2015 vetem me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:25 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:25 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:25 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:24 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:24 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:48 ,

Shitet Mbulesa Per Bagazh a Class mercedes

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:14 ,

AUDI Q7 3.0 QUATTRO FULL EXTRA 2016 - 272 PS

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:57 ,

SHES URGJENT OPEL ASTRA G

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:44 ,

Opel Astra 2.0 Dti - klim funksionale

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:37 ,

Mercedes benz c 350 cdi

12 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:29 Shitorja ,

Shes: Opel Astra J 2.0 CDTI 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:05 ,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:47 ,

Mercedes E 350 12/2016 9G

33 333 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:47 ,

Blejm Opel Corsaa B C D

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 10:47 ,

Golf 6 2.0 tdi anglez padogan

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:47 ,

Golf 6 1.6 tdi anglez padogan

33 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:28 ,

SHES OPEL ASTRA 2.0 Dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:23 ,

Blejm Opel Corsaa B C D

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 10:07 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:04 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:04 ,

Golf 7.5

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:33 ,

Blej Vetura Peugeot CItroen Renault.

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:08 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 03:05 ,

Shesim pjes per Opel Astra 2.0dti

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 23:54 ,

Opel Astra

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 23:19 ,

VW POLO 1.6 TDI 148XXXkm

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Korr 20:35 ,

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 20:04 ,

Bmw 118 2.0dizell

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 19:16 ,

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC - I RI

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 18:28 ,

Citroën C4

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Korr 18:08 ,

SHITET VW CRAFTER 2.5TDI

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 18:00 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 rks

4 300 EUR Price Reduced

03 Korr 17:52 ,

Porsche Cayenne v6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 15:53 ,

Mercedes Benz e190 2.0 Benxin

650 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel astra 2.0 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione