opel astra h | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 503
Audi , 4
BMW , 2
Ford , 2
Peugeot , 2
Nissan , 1
Renault , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel astra h ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel astra h Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:35 ,

OPEL ASTRA 1.3 CDTI 2008 162mi KM

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:23 ,

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 150PS COSMO RKS VITI 2005

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:48 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMATRONIC 10 MUJ RKS 2010

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:22 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:54 ,

Detektor tymi dhe zjarri 85db

Histora e veturës

17 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:41 ,

Opel astra H 1.7 Dizell 2004 e regjistruar rks

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:50 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:14 ,

Shitet Opel Astra H

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:08 ,

Pjese per Opel Astra H Benzine & Diesel

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:51 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 18:24 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 17:32 ,

Opel Astra H 2009 1.7 Dizel

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:15 ,

shitet Opel Astra H 1.7

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:08 ,

Opel astra

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 13:10 ,

Opel Astra H 1.8 ,2009-- 5000euro

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Qer 08:32 ,

Opel Astra h

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 17:39 ,

Opel Astra 1.9

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 16:15 ,

Opel Astra H 1.9 CDTI

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:29 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI VITI 2005

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 11:14 ,

Opel Astra H 1.9 2005

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 12:56 ,

Opel Astra H

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 13:33 ,

opel astra h 2008

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 10:05 ,

Opel Astra H benzin+plin

Histora e veturës

3 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 13:28 ,

Opel Astra 1.9 Diesel 2005 RKS

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 10:30 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 14:19 ,

OPEL ASTRA DIESEL 1.7 CDTI VITI 2006 RKS 6 MUAJ

Histora e veturës

4 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 10:56 ,

Opel Astra H Diesel 1.7 Viti 2005 Manual Rks 1 Vit

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 02:18 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 13:23 ,

Opel Astra H 1,7 CDI Motorr JAPAN

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 15:48 ,

I REZERVUAR..ASTRA OPC

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 14:43 ,

Opel astra 1.7 motor japan

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 12:51 ,

Shitet Opel Astra H 1.7 CDTI ecotec, 11/2005

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 17:53 ,

Opel Astra

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 10:56 ,

Opel Astra 1.7 CD(TI) 2006 Pa dogan.

Histora e veturës

1 630 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 15:16 ,

Opel Astra H

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 19:14 ,

Opel astra H

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 14:09 ,

opel astra

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 19:06 ,

Opel Astra H 1.9 CDTI 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 16:13 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 10:23 ,

OPEL ASTRA-KABRIOLET-1,8-(16V) AUTOMAT

Histora e veturës

8 988 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 15:37 ,

Opel Astra H 1.6i 2009

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 11:06 ,

Opel astra

Histora e veturës

36 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 17:12 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel astra h | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione