Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel vivaro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 492
Ford , 6
Renault , 6
Citroën , 5
Chrysler , 4
Nissan , 4
Peugeot , 4
BMW , 3
Dacia , 1
Daewoo , 1
Kia , 1
Mazda , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel vivaro,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel vivaro Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:53 ,

Opel vivaro

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:32 ,

VW LT35 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

Mercedes Sprinter 213 CDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

VW T5 MAXI 1.9 TDI FRIGO ME DOGAN 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

VW CRAFTER 2.0 BI-TDI FRIGO-29 ME DOGAN 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

VW CRAFTER XXL 2.0 BI-TDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:06 ,

OPEL VIVARO 2.5 TD F29/30 , VITI 02.06.2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:33 ,

Opel vivaro 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:24 ,

Opel vivaro 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:27 ,

Opel vivaro Maxi viti 2002 1.9 dizell

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 10:39 ,

Opel Vivaro

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Qer 00:45 ,

Opel vivaro

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 10:51 ,

Opel Vivaro 1.9 dCi

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 01:15 ,

Opel Vivaro

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Qer 22:47 ,

(PJESË) per Opel Vivaro

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 16:13 ,

Shes Opel Vivaro Max 2.0 CDTI

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 10:06 ,

shitet opel vivaro 2.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Qer 08:38 ,

opel vivaro

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 15:00 ,

Opel vivaro

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 19:15 ,

Opel vivaro

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 17:14 ,

Shes opel vivaro

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 09:02 ,

(PJESË) per Opel Vivaro

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 18:22 ,

Shitet Opel Vivaro 1.9 DTI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 15:48 ,

Shitet kombi furgon tabela rks ekstra gjendje tmir

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 23:09 ,

Fugon

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 23:27 ,

Kombi

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Qer 00:01 ,

Opel Vivaro 1.9 DTI viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 23:28 ,

(Pjesë) Per Vivaro

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 13:58 ,

kombi

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 15:48 ,

Nissan Primstar Opel Vivaro 1.9 Diesel Timon Anglez

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Maj 15:42 ,

Nissan Primstar Opel Vivaro 1.9 Diesel Timpn Anglez

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Maj 23:19 ,

Opel Vivaro 2002

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 00:17 ,

(Pjesë) per opel vivaro

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 21:04 ,

Shitet Opel Vivaro

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 17:50 ,

Opel Vivaro 2.5 Cdti

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 19:54 ,

Opel vivaro 1.9 CDTI 8+1

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 13:15 ,

(Pjesë) per opel vivaro

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 13:31 ,

Nissa Micra 1.5 DCI DIESEL

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 05:42 ,

Shitet ndrrohet opel vivaro 2.0 diesel 1 vit rks viti2007

4 050 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 18:22 ,

Shitet Kombi Opel Vivaro

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Pri 11:27 ,

Shitet ndrrohet opel vivaro 2.0 diesel 1 vit rks 6 shpeci

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 10:15 ,

opel vivaro 1.9

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 23:51 ,

Chrysler Voyager RKS AUTOMATIK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 18:06 ,

Shitet ndrrohet opel vivaro 2.0 diesel

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 15:55 ,

Kombi VIVARO

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 14:50 ,

Shitet Opell Vivaro

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 00:07 ,

(Pjesë) per opel vivaro

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 22:53 ,

opel vivaro 1.9 ,2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel vivaro | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione