opell vektra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 483
Audi , 6
Acura , 1
Citroën , 1
Ferrari , 1
Ford , 1
KTM , 1
Maybach , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opell vektra,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opell vektra Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:09 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:07 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:03 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:47 ,

Opell vektra

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:10 ,

Shitet opell vektra 2.0.16v automatik isa po ardhun nga CH

Histora e veturës

670 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:59 ,

Opel vectra B

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:04 ,

SHITEN GOMAT ME BANDASHA 31X10.5R15 ME 6 VRIMA

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:58 ,

Opell vektra

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 08:31 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 08:30 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 08:28 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 23:11 ,

Shitet

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

Histora e veturës

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 12:39 ,

Opel Corsa 1.3 dizell

Histora e veturës

5 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 14:31 Shitorja ,

Opel vectra urgjente

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 11:24 ,

Opell vecter GTS

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 08:34 ,

Opel combo 1.3 cdti

Histora e veturës

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 17:41 ,

Shitet opell vektra C dizell automatik. Ne gjendje perfekte

Histora e veturës

333 333 333 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 19:53 ,

PJES PER OPELL VEKTRA C 1.9CDTI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 21:50 ,

CITROEN JAMPY 2.0HD

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 02:03 ,

Shiitet

Histora e veturës

590 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 12:47 ,

opell vektra ne gjendje perfekte erujtne shum

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 11:25 ,

shitet opell vektra ne gjendje perfekte shum e rujtne

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 10:17 ,

shitet opell vektra ne gjendje perfekte shum e rujtne

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 22:21 ,

Shitet vektra ne rregull

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 08:53 ,

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

Histora e veturës

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 01:11 ,

Vektra B

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 13:03 ,

Opell vektra

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 08:22 ,

opell

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Mar 09:33 ,

shitet opell vektra

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Mar 16:26 ,

Opell vektra

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 14:41 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:36 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Shk 11:55 ,

Opel vectra

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 18:35 ,

Jan....shitt

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:17 ,

Shes.fellne.R.13.me 4. Shtrafa.ndrim.me.14.15.she

Histora e veturës

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

Histora e veturës

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

U shit

Histora e veturës

40 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 08:31 ,

Jan shit

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 22:45 ,

Opel vektra c

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 16:17 ,

vektra

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Jan 19:38 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1984
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Jan 18:34 ,

Opell vektra

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opell vektra | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione